Jump to content


Photo

TheLink | Live eXtreme Super Stunt


  • This topic is locked This topic is locked
8 replies to this topic

#1
DWIGHT

DWIGHT

    Oldish'

  • Posts
    15,000
  • Topics
    1140
  • Reputation
    20000
  • Online
    194 days

 

 

 

 

Da, am facut acum putin timp acest live la TheLink, am uitat sa il postez, dupa mult timp o promovare, urmeaza in luna august altele si la alti youtuberi, un comeback ca sa zic asa. Multe alte surprize va asteapta! Stati aproape!

 

 

 

#friendsplayingtogether

 

 

 

DWIGHT,

Management Team

 


  • 3

#2
deleted_Axee

deleted_Axee

ba eu nu va cred ca va investiti banii asa am plea, nu ca as fii eu cineva sa va zic cum sa ii cheltuiti dar totusi coaie ati bagat bani in host si altele si acum bagati bani in youtuberi, mai bine lasati dracu comunitatea sa moara ca oricum jocu e mort


Edited by onision14, 25 June 2018 - 21:00.


#3
DWIGHT

DWIGHT

    Oldish'

  • Posts
    15,000
  • Topics
    1140
  • Reputation
    20000
  • Online
    194 days

ba eu nu va cred ca va investiti banii asa am plea, nu ca as fii eu cineva sa va zic cum sa ii cheltuiti dar totusi coaie ati bagat bani in host si altele si acum bagati bani in youtuberi, mai bine lasati dracu comunitatea sa moara ca oricum jocu e mort

Daca tu renunti la 7 ani de munca, e problema ta, eu n-am de gand sa fac asta, in special ca avem jucatori inca si venituri. Eu nu sunt genul de persoana care sa renunte asa usor, chit ca-i doar un joc, odata am fost sus, putem face asta iar, jocul asta nu este mort, doar uita-tel a comunitatiile RPG sau la RSS, eu vad ca inca primesc donatii, inca e interes, inca se ocupa, si multe alte exemple. Eu n-am de gand sa las comunitatea asta sa moara.


  • 0

#4
deleted_AleqsZ

deleted_AleqsZ

Cati abonati avea la momentul respectiv?



#5
DWIGHT

DWIGHT

    Oldish'

  • Posts
    15,000
  • Topics
    1140
  • Reputation
    20000
  • Online
    194 days

Cati abonati avea la momentul respectiv?

442k, e slab oricum, aduce putini jucatori pentru 30 de euro paypal cat am dat.


  • 0

#6
deleted_AleqsZ

deleted_AleqsZ

Trebuie sa ne gandim si sa vorbim cu cineva din timp :) 



#7
deleted_Axee

deleted_Axee

Daca tu renunti la 7 ani de munca, e problema ta, eu n-am de gand sa fac asta, in special ca avem jucatori inca si venituri. Eu nu sunt genul de persoana care sa renunte asa usor, chit ca-i doar un joc, odata am fost sus, putem face asta iar, jocul asta nu este mort, doar uita-tel a comunitatiile RPG sau la RSS, eu vad ca inca primesc donatii, inca e interes, inca se ocupa, si multe alte exemple. Eu n-am de gand sa las comunitatea asta sa moara.

si rss-u nu mai e ce a fost, mai mult de 113 playeri nu merg pe zii deci si ei au cazut,rau de tot, de la 250 pe zii la 80-90 si ceva, si noi,de la 124 la 30, e ok sa cazi, toate jocurile o sa moara

si alea de rpg is vai de mortii lor cu jucatori toxici si copii care se cred "cool" daca scriu salkf sau cacaturi,rpg-u mai tine pentru ca mai e ceva sa faci acolo,sunt factiuni si poti sa schimbi ce faci, pe stunt ce faci?nimic,stai si belesti pwla la /de


Edited by onision14, 25 June 2018 - 21:38.


#8
kentZEW

kentZEW

    L E G E N D

  • Posts
    2,800
  • Topics
    232
  • Reputation
    3458
  • Online
    76 days

Good, daca facem toti cate ceva eu zic ca se va redresa.


  • 0

#9
PaKisTaNi

PaKisTaNi

    Newbie

  • Posts
    72
  • Topics
    21
  • Reputation
    17
  • Online
    2 days

Nice to see players promote the server!


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users