Jump to content


Photo

Cerere Demoted


  • This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

#1
Cosmiin

Cosmiin

    RCON Administrator


  • Posts
    9,352
  • Topics
    482
  • Reputation
    8009
  • Online
    464 days
Bună seara, mulțumesc foarte mult pentru șansa de a avea admin, dar aș dori level 0, motivele le știți deja. Decât să stau pe server să-i aud glasul lui Esus cum se laudă el că ia potm, că nu ia, că face, că drege, mai bine lasă așa mane, mai bine participă tu singur la competiție că țara arde și tu faci jale pe aici că mă joc de pe telefon și nu-ți convine. Ghici ce, cererea asta tot de pe telefon este scrisă =). Nici nu vreau să știu câți ani ai, sănătate și succes la potm, ai scăpat de competiție.
Ca și de acum 5-6 luni de când am luat unblacklist, doar pe forum o să fiu activ 24/7 tot de pe telefon, bineînțeles. Hai, vă pupa fratele, da-ți-le 3/3 la ballași pe turf, că le ia spaima permiselor nerdz licențele de condus. Sănătate și numai bine!
Nick: [XSS]C.Spaniolu_ (0 AWP)
  • 4

#2
DWIGHT

DWIGHT

    Oldish'

  • Posts
    15,000
  • Topics
    1140
  • Reputation
    20000
  • Online
    194 days

Mi se pare patetic cum cedati dintr-o data asa si-apoi doriti inapoi. Sa cedezi din cauza unei persoane care tot aduce acuzatii la adresa ta si se da in stamba in fata ta ca si cum el ar fi centrul universului? Daca nici in 2018, mai ales intr-un joc nu va puteti stapanii, eu nu am ce sa va fac. Penibil motiv pentru a cere level 0. Altadata sa nu mai faceti cerere daca stati 2 saptamani si cedati asa rapid. Done.


  • 1




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users