Jump to content


Photo

Chestia cu stersul progresului // bug?


  • This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

#1
Gamer...

Gamer...

    Newbie

  • Posts
    31
  • Topics
    11
  • Reputation
    8
  • Online
    1 days

Deci am revenit pe server dupa mai bine de 2-3 ani de inactivitate, si se pare ca, contul pe care il aveam, a fost sters. Vreau doar sa intreb -- s-au sters la un moment dat toate conturile inactive? Din cate tin minte,  aveam vreo 150 de ore pe contul ala, VIP, zeci de mii de coins, etc.

 

Ar fi cam aiurea sa mi se stearga intentionat ceva in care am pus atata timp si efort + bani, deci o fi bug? Sau sunt eu prea prost si nu mai tin minte numele exact pe care il aveam? Dar am incercat toate metodele: [XSS]Gamer_=]] // [esufamilia]Gamer_ // [XSS]Gamer_=]. Din cate tin minte astea au fost toate numele pe care le-am avut pe contul ala, din moment ce mi le-am schimbat de cateva ori.

 

Max / owneri, nu exista vreo metoda prin care puteti vedea database-ul user-ilor inregistrati? Poate imi gasesc contul, in caz ca am uitat sau omis vreo litera sau simbol din username.

 

Am fost si admin, probabil ca Max sau P@nther ma mai tin minte. Oricum stiu ca se da demote de la statutul de admin daca esti inactiv pe o perioada lunga, dar nu ma asteptam sa mi se stearga tot contul.


  • 0

#2
Slow

Slow

    ˇ︿ˇ

  • Posts
    3,526
  • Topics
    765
  • Reputation
    6536
  • Online
    186 days
Toate conturile care nu s-a mai logat pana la 1 ianuarie 2016 au fost sterse.
  • 2




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users