Jump to content


Photo

Massive Attack - We want more !


  • This topic is locked This topic is locked
No replies to this topic

#1
TheWolfy707

TheWolfy707

    LEAFCHAN

  • Posts
    1,461
  • Topics
    1026
  • Reputation
    1419
  • Online
    88 days

7FesR4N.png

 

General: Massive Attack este un clan ce a luat nastere pe data de 09.12.2017 in urma lansarii noii versiuni V7.

Clanul este de tip Deathmatch avand avantajele specifice categoriei.

 

Scopul: Orice actiune are un scop,nu? Ei bine scopul cu care am creeat acest clan este sa creez o echipa cat mai puternica si echilibrata care sa evolueze [de aici si "We want more !"]

 

Cine se poate alatura?: Deocamdata nu am adaugat criterii de intrare in acest clan. Oricine poate intra in clan,cu scopul sa fie activ si sa ajute in cresterea clanului

 

Pe cine pot contacta pentru a intra in clan?: Imi poti da mie personal PM sau imi poti zice cand ma vezi pe server. 

 

Alianta - Cautam una

 

 

Staff:

 

TheWolf - Fondator

An3T54 - Leader

 

Special offer: Primii 10 care intra in clan vor primi Sub-Leader gratuit !

 

Steam Group - http://steamcommunit...groups/MAGlobal

Discord Server - Soon

 

Important: Saptamanal,voi tine cont de activitatile membrilor iar cei activi vor privi rank-up,iar cei care nu au fost deloc activi vor fi scosi din clan automat. Nu avem nevoie de inactivi,ci de membrii activi care sa duca clanul in fruntea clasamentului.

 

In curand ne vom extinde spre clan premium

                                                                                                                                                                                                Massive Attack, We want more


  • 2




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users