Jump to content


Photo

Nudes


  • This topic is locked This topic is locked
9 replies to this topic

#1
NORIEGA

NORIEGA

    redbull lejenda

  • Posts
    166
  • Topics
    59
  • Reputation
    8
  • Online
    11 days

Cind se bag@ systemu ca ma plictisex si vriau apdate da?Stie cinev o data aprocsimativa cind se baga?
 


  • 0

#2
Axe

Axe

    Sef pe plantatie

  • Posts
    7,121
  • Topics
    432
  • Reputation
    6709
  • Online
    274 days
Mult pentru ca Max considera mai importante iconurile de la categorii decat update-ul, de cateva luni tot latra despre asta.
  • 0

#3
bosniak # MihneaTSA

bosniak # MihneaTSA

    Trag cu cardu' miliardu'

  • Posts
    369
  • Topics
    56
  • Reputation
    202
  • Online
    13 days
O sa se bage cand o sa faci tu rost de putina minte si nu o sa incerci sa mai pari smecher cu topicuri din astea, tipul asta de a scrie, etc. ca esti un nimeni vai de capul tau.
  • 0

#4
NORIEGA

NORIEGA

    redbull lejenda

  • Posts
    166
  • Topics
    59
  • Reputation
    8
  • Online
    11 days

Mult pentru ca Max considera mai importante iconurile de la categorii decat update-ul, de cateva luni tot latra despre asta.

Sujemiar caru fakem o revolta smr


  • 0

#5
NORIEGA

NORIEGA

    redbull lejenda

  • Posts
    166
  • Topics
    59
  • Reputation
    8
  • Online
    11 days

O sa se bage cand o sa faci tu rost de putina minte si nu o sa incerci sa mai pari smecher cu topicuri din astea, tipul asta de a scrie, etc. ca esti un nimeni vai de capul tau.

Bai pisatule,am minte cat are neamu' tau,tu ai putina minte ca nu intelegi ironia din generatia asta oke?De unde stii ca nu-s un nimic tu ma?Daca aveai tu gramul ala de minte aplicai "Nu judeca o carte dupa coperti"Poate sunt cineva mai bun decat tine poate ceva mai rau ca tine tu esti un sarac pe langa mine poate eu sunt un sarac pentru tine.Daca nu am un cacat de grad "Moderator"inseamna ca sunt un nimeni ma?Plodule.Dupa gandirea ta nu cred ca ai mai mult de 14 ani!


  • 0

#6
Praken..

Praken..

    Br

  • Posts
    0
  • Topics
    266
  • Reputation
    0
  • Online
    26 days

EbPW0X3.png

 

Got it ?


  • 0

#7
NORIEGA

NORIEGA

    redbull lejenda

  • Posts
    166
  • Topics
    59
  • Reputation
    8
  • Online
    11 days

EbPW0X3.png

 

Got it ?

pwp <3


  • 0

#8
zombelek

zombelek

  • Posts
    984
  • Topics
    569
  • Reputation
    1781
  • Online
    112 days

Bai pisatule,am minte cat are neamu' tau,tu ai putina minte ca nu intelegi ironia din generatia asta oke?De unde stii ca nu-s un nimic tu ma?Daca aveai tu gramul ala de minte aplicai "Nu judeca o carte dupa coperti"Poate sunt cineva mai bun decat tine poate ceva mai rau ca tine tu esti un sarac pe langa mine poate eu sunt un sarac pentru tine.Daca nu am un cacat de grad "Moderator"inseamna ca sunt un nimeni ma?Plodule.Dupa gandirea ta nu cred ca ai mai mult de 14 ani!

 

altu' care scrie de parca s-ar certa cu unul in realitate... =))) generatie proasta.


  • 0

#9
kalfanyy

kalfanyy

    -

  • Posts
    2,137
  • Topics
    44
  • Reputation
    97
  • Online
    10 days

Bai pisatule,am minte cat are neamu' tau,tu ai putina minte ca nu intelegi ironia din generatia asta oke?De unde stii ca nu-s un nimic tu ma?Daca aveai tu gramul ala de minte aplicai "Nu judeca o carte dupa coperti"Poate sunt cineva mai bun decat tine poate ceva mai rau ca tine tu esti un sarac pe langa mine poate eu sunt un sarac pentru tine.Daca nu am un cacat de grad "Moderator"inseamna ca sunt un nimeni ma?Plodule.Dupa gandirea ta nu cred ca ai mai mult de 14 ani!

1. nu esti amuzant pentru ca scrii gresit intentionat, majoritatea persoanelor o fac pentru ca au minte si pentru ca nu le pasa cum scriu cat timp o pot face corect daca le ceri, tu o faci intentionat.

2. cat timp folosesti "!" intr-un argument n-ai dreptul la opinie tarane


  • 1

#10
DWIGHT

DWIGHT

    Oldish'

  • Posts
    15,000
  • Topics
    1140
  • Reputation
    20000
  • Online
    194 days

Mult pentru ca Max considera mai importante iconurile de la categorii decat update-ul, de cateva luni tot latra despre asta.

Wow.

 

 

Se va baga cand va fi totul gata, scrie 1 DECEMBRIE daca nu ai observat, rabdare. Si nu se stie sigur daca-i 1 sau nu. Mai avem de lucrat.


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users