Jump to content


Photo

O nouă poziție disponibilă: Support!


  • This topic is locked This topic is locked
37 replies to this topic

#1
MaxXx

MaxXx

    Project Manager & Developer

  • Posts
    3,261
  • Topics
    222
  • Reputation
    14268
  • Online
    214 days
Bună tuturor,
Deoarece în primul și primul rând, avem nevoie de-un staff eficient, activ, capabil și totodată inovativ, care să vină în ajutorul comunității, în vederea dezvoltării proiectului, avem o nouă poziție deschisă pentru toți doritorii care se încadrează în cerințele noastre!
 
Poziția deschisă pentru aplicare se numește 'Community Support' și este disponibilă ca urmare a nevoii unui nou membru entuziasmat, dornic de implicare și schimbare în echipa și comunitatea noastră!
 
Beneficii ?
- Acces la cele mai avansate tool-uri de pe server în vederea oferirii unui support rapid și adecvat jucătorilor cu orice fel de probleme.
- Acces la tool-uri avansate de administrare și moderare a forum-ului în vederea oferirii unui conținut de calitate pe forum, dar și a unui nivel de moderare adecvat, și-a unui mediu plăcut.
- Acces la tool-uri avansate legate de vizualizarea și administrarea adminilor, rcon adminilor, log-urilor, conturilor jucătorilor, comenzilor plasate de către jucători, și nu numai, în vederea administrării comunității la cel mai înalt nivel posibil.
- Tag-uri speciale pe server și în paginile website-ului, dar și un grup, rank și culoare specială pe forum.
- Posibilitatea de-a administra și organiza la cel mai înalt nivel întreaga comunitate sub coordonarea directă a management-ului.
- Posibilitatea de-a lua decizii, a aplica sancțiuni, a adapta reguli la cerințele și strategiile de dezvoltare a comunității.
- Implicare directă în dezvoltarea comunității prin posibilitatea propunerii directe a unor sugestii, reporturi, strategii management-ului.
 
Responsabilități ?
- Rezolvarea problemelor, raportărilor și cerințelor jucătorilor, pe bază regulilor de bază ale comunității și-a cerințelor management-ului.
- Organizarea și administrarea staff-ului comunității (admini server, rconi server, boards managers, global moderators, etc).
- Sancționarea dar și promovarea membrilor comunității și ai staff-ului în funcție de activitatea, vechimea, implicarea și acțiunile acestora!
- Implicarea în decizii importante privind direcția de dezvoltare a comunității.
- Organizarea server-ului și a forum-ului conform cerințelor management-ului.
- Organizarea de competiții și evenimente atât pe server, cât și pe forum, în vederea creșterii interesului jucătorilor față de comunitate.
- Recompensarea performanței membrilor staff-ului dar și a jucătorului care promovează comunitatea, vin cu idei inovative și prezintă entuziasm și dorință de implicare!
 
Persoana ideală ?
- Un membru cu o vechime cât mai mare pe comunitatea noastră, care să-și poată demonstra vechimea.
- O persoană matură care să înțeleagă responsabilitatea poziției de Support.
- Aplicantul ideal va fi cel care posedă răbdare, entuziasm și dorință de implicare în sarcinile ce-i vor revenii!
- Persoana ideală trebuie să fie activă, și să își poată dedica din timpul liber în vederea ocupării acestei poziții!
- Un plus îl reprezintă experiența în administrare / moderare, și înțelegerea nevoilor comunității.
- O persoană care să nu aibă o mentalitate toxică, sau care să fi avut numeroase conflicte cu jucători sau alți membrii ai staff-ului, și care bineînțeles, să nu fi cauzat probleme serioase comunității prin comportamentul său!
 
Această poziție este deschisă pentru oricare dintre cei care cred că se încadrează în criteriile de mai sus, doresc să se implice, prezintă entuziasm, și vor să facă o treabă bună în vederea continuării acestui proiect mult timp de-acum înainte!
 
Cine dorește să aplice, rog să lase un post în acest topic pe baza următorului model:
 
MODEL:
Contul cu care joci pe server:
De cât timp joci, și cum poți dovedii asta:
Vârsta ta reală:
Pe câte comunități ești membru:
Pe câte din comunitățile respective deții o funcție importantă:
Pe câte servere de SA-MP joci:
Pe câte din aceste servere deții o funcție importantă:
Ai deținut rank pe XSS ?:
Dacă da, cum l-ai obținut:
De ce ai aplicat:
Cum crezi că poți îmbunătății comunitatea:
Ce ar trebuii schimbat, cu ce nu ești de-acord în momentul actual:
Dacă ai fi ales Support, ce te-ar putea face să-ți pierzi interesul față de acest rank:
Părerea ta despre evoluția comunității de când faci parte din ea, și până în prezent:
 
Aplicațiile se vor închide în aproximativ o săptămână, în funcție de interesul și numărul celor ce vor aplica!
După aceea, voi face o triere și voi avea o discuție personală cu persoanele cele mai potrivite, urmând ca la final să fie ales finalistul.
 

  • 8

#2
ICE Bear

ICE Bear

    viaipi

  • Posts
    590
  • Topics
    196
  • Reputation
    240
  • Online
    51 days
MODEL:
Contul cu care joci pe server:Hidro
De cât timp joci, și cum poți dovedii asta:de vreo 2 ani, si as fi putut dovedi asta daca conturile inactive nu ar fi fost sterse
Vârsta ta reală:16
Pe câte comunități ești membru:in prezent doar aici :D
Pe câte din comunitățile respective deții o funcție importantă:0
Pe câte servere de SA-MP joci:doar pe xss -.-
Pe câte din aceste servere deții o funcție importantă:nu pot zice ca detin o functie foarte importanta aici :/ asa si asa
Ai deținut rank pe XSS ?:da si inca detin
Dacă da, cum l-ai obținut:un concurs
De ce ai aplicat:Sa incerc sa ajut xss
Cum crezi că poți îmbunătății comunitatea:deocamdata consider ca comunitatea e ok
Ce ar trebuii schimbat, cu ce nu ești de-acord în momentul actual:deocamdata nimic
Dacă ai fi ales Support, ce te-ar putea face să-ți pierzi interesul față de acest rank:deocamdata nimic
Părerea ta despre evoluția comunității de când faci parte din ea, și până în prezent:nu mi-am format o parere despre asta ma mai gandesc

nitu hai si tu repede cu cererea

  • 1

#3
xan

xan

    miha send nudes pls

  • Posts
    139
  • Topics
    46
  • Reputation
    82
  • Online
    13 days
Contul cu care joci pe server: nu am jucat de un timp, dar am un plan sa ma reapuc, posibil numele va fii xan.
De cât timp joci, și cum poți dovedii asta:Joc de mult timp, nu stiu cum pot dovedii, am cativa ani pe comunitate, probably some old passwords? :thinking: sau un pm vechi care inca-l tin minte. (trimis tie, daddy max, prin 2014 parca, sau 2015)
Vârsta ta reală: 14.
Pe câte comunități ești membru: Momentan doar pe asta, nu prea am timp pentru comunitati.
Pe câte din comunitățile respective deții o funcție importantă: Nici una.
Pe câte servere de SA-MP joci: decat aici.
Pe câte din aceste servere deții o funcție importantă: 0
Ai deținut rank pe XSS ?: Da, si inca detin.
Dacă da, cum l-ai obținut: Prin donatie, nu stiu ce parere aveti voi, daca il merit, insa, in schimb, daca vreti puteti sa mi-l luati.
De ce ai aplicat: Am vrut sa-mi incerc norocul, sa vad daca reusesc sa fac rost de un rank mai mare pe comunitate, desi sunt multe alte persoane care merita mult mai mult acest rank ca si mine, as aprecia sa primesc sansa sa ajut comunitatea, nu ma vad ca si un mare supporter, dar pot sa-mi fac destul timp sa ajut playerii si sa fac ce pot.
Cum crezi că poți îmbunătății comunitatea: Prin tot ce pot, nu-mi pot forma o idee doar intr-un comentariu, va conta de contextele in care voi avea "puterea" sa fac ceva.
Ce ar trebuii schimbat, cu ce nu ești de-acord în momentul actual: Nimic, comunitatea in acest punct este foarte ok, din opinia mea, nu vad nicio problema care ar putea fii schimbata.
Dacă ai fi ales Support, ce te-ar putea face să-ți pierzi interesul față de acest rank: Sa nu mai am timp, mi-am dedicat ceva timp acestei comunitati.
Părerea ta despre evoluția comunității de când faci parte din ea, și până în prezent: O evolutie foarte buna. Am jucat pe mai multe conturi, am niste istorii bune. Am fost un jucator foarte vechi (obviously, most of them are retarded names)
Windows7 (2013)?
In 2012, nu mai stiu, eram un newfag ca majoritatea jucatoriilor, nu stiam un nume, mi-l schimbam zilnic pentru ca nu stiam ce inseamna password, still, it was 2012, don't blame me.
Decat prin jumatatea lui 2013 mi-am facut un cont (WhoSkillz? Zein? idk)
2014, Zein si whoskillz
2015 ??? cred ca am ramas la whoskillz sau zein
2016 - kalfany
2017 - kalfany/xan/multe nume care o sa le schimb).

  • 3

#4
NORIEGA

NORIEGA

    redbull lejenda

  • Posts
    166
  • Topics
    59
  • Reputation
    8
  • Online
    11 days
Contul cu care joci pe server:[SAS]Kingstone_.
De cât timp joci, și cum poți dovedii asta:joc din 2015(cu numele Redbull am fost si  pe filmarea lu lecturatu la prezentarea xss)+am 260 ore pe sv nu pot sa dovedesc ca am ban degaba dar max cred ca poti verifica tu
Vârsta ta reală:14
Pe câte comunități ești membru:asta e singura
Pe câte din comunitățile respective deții o funcție importantă:-
Pe câte servere de SA-MP joci:pe asta si ma doc pe r** doar cand am ban aici :))
Pe câte din aceste servere deții o funcție importantă:nimic
Ai deținut rank pe XSS ?:am avut odata gvip prin 2015 pe acolo si pe la 2016 am avut vip normal perm
Dacă da, cum l-ai obținut:gvip la event si vip perm nu mai stiu:))
De ce ai aplicat:Eu sunt un baiat cu mult timp,sincer nu prea ma dedic scolii,haideti toti si injurati-ma ca sunt un nolifer si fara viata pers
Cum crezi că poți îmbunătății comunitatea:Pai sunt foarte activ,pe server cat si pe forum,imi plac regulile,nu am facut niciodata abuz,nu am facut reclama!Nu imi trb support sa am nush 10/10 stats sau altceva penibil!Vreau doar sa ajut deoarece stiu in ce stadiu suntem si m-as bucura enorm daca v-as putea ajuta!Si am ideei multe
Ce ar trebuii schimbat, cu ce nu ești de-acord în momentul actual:Pai nush cum sa zic,mi-as dorii sa fie un wipe,sau ceva recrutare la alti admini deoarece majoritatea nu sunt activi,si asi vrea sa se adauge ceva gen,tot 
Dacă ai fi ales Support, ce te-ar putea face să-ți pierzi interesul față de acest rank:Sa fiu batjocorit sau sa iau demote pe nedrept,nu-mi place sa fac eu toata treaba si altii sa frece menta
Părerea ta despre evoluția comunității de când faci parte din ea, și până în prezent:a scazut,de cand fac eu parte,din cate stiu am fost si 150 on,acum 30,,,,

  • -1

#5
szailor

szailor

    4 in the fanta

  • Posts
    6,902
  • Topics
    478
  • Reputation
    10735
  • Online
    245 days

Contul cu care joci pe server: xneurotiik
De cât timp joci, și cum poți dovedii asta: Pe server joc din februarie 2015, pe forum am cont din aprilie 2015. Uitati-va la profilul meu. Pentru server, vedeti datele contului "neurotik." (cu punct), 2 ani vechime.
Vârsta ta reală: 14 ani, fac 15 in aprilie 2018.
Pe câte comunități ești membru: Doar XSS. Alte comunitati de stunt nu sunt pe gustul meu (imi par kitschoase), iar comunitatile de RPG nu ma intereseaza destul de mult pentru a imi creea cont pe forum.
Pe câte din comunitățile respective deții o funcție importantă: XSS: Boards Manager.
Pe câte servere de SA-MP joci: 3: XSS, un server de RPG (pe care intru foarte rar) si un server de Car Sumo (pe care intru cand ma plictisesc).
Pe câte din aceste servere deții o funcție importantă: XSS: RCON.
Ai deținut rank pe XSS ?: Da:
Global Moderator, Boards Manager si Special Administrator [rank-ul acela rosu care il avea si Tomy inainte sa primeasca BL], Server Admin, Discord Admin, Discord Manager, Server RCON.
Dacă da, cum l-ai obținut: Donatie, am luat level up la admin level 6 si 10 de la dark si instinct pe merit.
De ce ai aplicat: Majoritatea membrilor ma recomanda pentru aceasta functie (printre care se enumera si cativa membri staff si chiar actualii Support), si eu cred ca sunt cel mai capabil pentru a o detine: consider ca sunt foarte matur pentru varsta mea, a
m cunostiinte IPB din moment ce detin niste site-uri / forum-uri de teste in IPB 3.x si IPB 4.x, am cunostiinte in cateva limbaje de programare (planuiesc sa invat si PAWN), istoria mea pe comunitate este curata (Nu am primit blacklist niciodata si toate banurile pe care le-am primit ca si player obisnuit au fost nedrepte, primind un-ban de fiecare data, ca admin am primit demote doar odata pentru ca nu am putut prezenta dovezi [desi actiunile mele erau intemeiate] iar ca moderator am primit doar 1 warn dar asta a fost cand luasem global moderator prin 2016 si m-am schimbat foarte mult [in bine] de atunci), am administrat serverul de discord de la infiintarea lui pana acum de unul singur si am facut o treaba excelenta, ca Boards Manager si RCON mi-am facut treaba de fiecare data (fapt ce poate fii confirmat de toata comunitatea), mereu am fost impartial cu toata lumea, nu am favorizat pe nimeni si i-am tratat egal indiferent de rank-ul lor / relatia mea personala cu ei si ce-i drept, am avut niste neintelegeri cu alti membrii de aici dar am sfarsit prin a rezolva conflictele si a remedia situatia. In momentul de fata incerc sa evit cat mai mult certurile inca de la inceput.
Cum crezi că poți îmbunătății comunitatea: Deoarece sunt activ (Activitatea mea pe forum este cea mai mare pana acum iar in lista de admin sunt pe locul 17) si am mult timp liber pot organiza orice, oricand, pot face verificari amanuntite asupra oricarui lucru si pot monitoriza adminii de pe server aproape 24/24, planuiesc sa ma apuc de scripting, poate si mapping, voi incerca sa contribui la designul website-ului, deja am cateva idei, este inutil sa mentionez donatiile din moment ce nu am nevoie de support pentru a le efectua si deja am donat 300 de euro.
Ce ar trebuii schimbat, cu ce nu ești de-acord în momentul actual: Designul website-ului are nevoie de o revizuire. Pronto. Staff-ul de pe server trebuie "filtrat" ca data trecuta, multi admini sunt extrem de incompetenti.
Dacă ai fi ales Support, ce te-ar putea face să-ți pierzi interesul față de acest rank: Doar o situatie extrem de grava care m-ar obliga sa renunt la rank.
Părerea ta despre evoluția comunității de când faci parte din ea, și până în prezent: A evoluat foarte bine... pana de curand. Comunitatea este intr-o situatie critica. Tocmai de aceea aplic pentru aceasta functie.


*P.S.: Am aplicat pentru support si data trecuta si nici macar nu mi-ati luat interviu desi v-am dat id-ul de skype... Nu inteleg de ce mi-ati mai dat mesaj totusi. Sper ca de data asta mi se va acorda o sansa.*


  • 31

#6
NituAndrei

NituAndrei

    NITU THA BEST

  • Posts
    126
  • Topics
    34
  • Reputation
    84
  • Online
    52 days
Contul cu care joci pe server:NituAndreiDenis
De cât timp joci, și cum poți dovedii asta:2 ani  ,ma cunoaste tot sv:)
Vârsta ta reală:15
Pe câte comunități ești membru:-
Pe câte din comunitățile respective deții o funcție importantă:-
Pe câte servere de SA-MP joci:  Momentan xss
Pe câte din aceste servere deții o funcție importantă:Inca nu
Ai deținut rank pe XSS ? :Dadmin lvl 3!
Dacă da, cum l-ai obținut: prin  bug 
De ce ai aplicat:sa ridic xss.
Cum crezi că poți îmbunătății comunitatea:Cu  activitate adica ( sa  ma ocup  repede de  reclmatii adminii/jucatorii si de  cerile unban) p.s:sa da unban la playerii banati pe nedrept..
Ce ar trebuii schimbat, cu ce nu ești de-acord în momentul actual: E o comunitate ok esti cel  mai frumos sv de samp cu niste oamenii ok chiar daca uneori am facut pe prostu sa imbunez  staff-ul  acum imi voi da toata seriozitatea
Dacă ai fi ales Support, ce te-ar putea face să-ți pierzi interesul față de acest rank: lumea zice scoala dar poti sa iti faci timp o ora sa intri pe samp si sa te ocupi de cerele unban sau  de reclamatii
Părerea ta despre evoluția comunității de când faci parte din ea, și până în prezent :La inceput era o comunitate de nota 6  nu stiam cine era , ce facea si  cu ce se ocupabea in 2016   cand sv a scazut am vazug cat de treaba este aceasta comunitate.Mult succes noul supporter .Sunt mici sanse  sa fiu acceptat deci   nu dai adminu inapoi  ca macar sunt activ

Edited by NituAndrei, 26 September 2017 - 17:56.

  • -2

#7
TheWolfy707

TheWolfy707

    LEAFCHAN

  • Posts
    1,461
  • Topics
    1026
  • Reputation
    1419
  • Online
    88 days
Contul cu care joci pe server: [XSS]TheWolf
De cât timp joci, și cum poți dovedii asta: Joc din 2013. Ca dovada am diverse videoclipuri acesta fiind primul videoclip al meu
Vârsta ta reală: 17 ani
Pe câte comunități ești membru: In momentul de fata joc doar pe XSS
Pe câte din comunitățile respective deții o funcție importantă: Niciuna
Pe câte servere de SA-MP joci: Doar pe XSS
Pe câte din aceste servere deții o funcție importantă: Pe acest server detin admin
Ai deținut rank pe XSS ?: Da
Dacă da, cum l-ai obținut: Prin donatii,ultima fiind obtinuta prin cererile de admin
De ce ai aplicat: Pentru a putea administra serverul. Iubesc sa fac asta
Cum crezi că poți îmbunătății comunitatea: Prin activitatea mea voi incerca sa administrez tot ce tine legat de server respectiv forum.
Ce ar trebuii schimbat, cu ce nu ești de-acord în momentul actual: In acest moment comunitatea arata foarte frumos,dar numarul de jucatori ne cam dezamageste. Asta nu poate fi schimbat decat prin diferite actiuni ale staff-ului (am discutat asta in acel topic)
Dacă ai fi ales Support, ce te-ar putea face să-ți pierzi interesul față de acest rank: Nimic. Aici chiar ai ce sa faci ca support. 
Părerea ta despre evoluția comunității de când faci parte din ea, și până în prezent: Pot spune ca comunitatea chiar a avut vremuri extraordinare in care numarul de jucatori depasea de 200

  • 3

#8
SWAGŽ

SWAGŽ

    FUCK*

  • Posts
    480
  • Topics
    131
  • Reputation
    407
  • Online
    117 days
Contul cu care joci pe server: 5M.SWAGZ_
De cât timp joci, și cum poți dovedii asta: Decembrie 2013
Vârsta ta reală: 17
Pe câte comunități ești membru: Pe comunități de gaming.
Pe câte din comunitățile respective deții o funcție importantă: -
Pe câte servere de SA-MP joci: xss.
Pe câte din aceste servere deții o funcție importantă: -
Ai deținut rank pe XSS ?: Da și în prezent adm lv 3
Dacă da, cum l-ai obținut: Donatie
De ce ai aplicat:Sa ajut in continuare comunitatea
Cum crezi că poți îmbunătății comunitatea: Activitate , staff nou (adăugarea altor persoane capabile și active)
Ce ar trebuii schimbat, cu ce nu ești de-acord în momentul actual: Activitatea staff-ului de pe server
Dacă ai fi ales Support, ce te-ar putea face să-ți pierzi interesul față de acest rank: Nimic
Părerea ta despre evoluția comunității de când faci parte din ea, și până în prezent: Din 2014 și până acum comunitatea a evoluat mult (update-uri) dar tot odată am pierdut membri vechi și activi

Edited by SWAGZ_, 26 September 2017 - 18:29.

  • 0

#9
Alpha™

Alpha™

    God Forgives, I Don't

  • Posts
    8,130
  • Topics
    137
  • Reputation
    16087
  • Online
    66 days
MODEL:
Contul cu care joci pe server:Alpha.
De cât timp joci, și cum poți dovedii asta:Cont creat server/forum- Iulie 2015.
Vârsta ta reală:14.
Pe câte comunități ești membru:1.
Pe câte din comunitățile respective deții o funcție importantă:1.
Pe câte servere de SA-MP joci:1.
Pe câte din aceste servere deții o funcție importantă:1-XSS-VIP
Ai deținut rank pe XSS ?:Da.
Dacă da, cum l-ai obținut:Activitate.
De ce ai aplicat:Mă simt pregătit să ajut comunitatea
Cum crezi că poți îmbunătății comunitatea:Fiind activ, ajutând playerii, cu diverse probleme legate de server.
Ce ar trebuii schimbat, cu ce nu ești de-acord în momentul actual:Nimic.
Dacă ai fi ales Support, ce te-ar putea face să-ți pierzi interesul față de acest rank:Păi, absolut nimic.
Părerea ta despre evoluția comunității de când faci parte din ea, și până în prezent:Serverul a evoluat foarte frumos.La ce mă refer?Păi a evoluat prin diferite update-uri, îmbunătățirea XSSBuster, crearea XSSBuster.Mărirea sloturilor.

Edited by alpha-™ ✘, 26 September 2017 - 19:01.

  • -1

#10
deleted_卍 SHOP 卍

deleted_卍 SHOP 卍
MODEL:
Contul cu care joci pe server: shopINFERNUS_
De cât timp joci, și cum poți dovedii asta: din 28 iunie 2017 parca.
Vârsta ta reală:15
Pe câte comunități ești membru:2
Pe câte din comunitățile respective deții o funcție importantă:XSS
Pe câte servere de SA-MP joci:XSS
Pe câte din aceste servere deții o funcție importantă:XSS
Ai deținut rank pe XSS ?:Da Moderator-ul
Dacă da, cum l-ai obținut:V-am ajutat cu ceva si a fost un mic cadou :D
De ce ai aplicat: Sa ajut comunitatea
Cum crezi că poți îmbunătății comunitatea:Voi ajuta playerii evente voi aduce playerii
Ce ar trebuii schimbat, cu ce nu ești de-acord în momentul actual: inactivitatile
Dacă ai fi ales Support, ce te-ar putea face să-ți pierzi interesul față de acest rank:nmc
Părerea ta despre evoluția comunității de când faci parte din ea, și până în prezent:-


#11
T.W.I.X

T.W.I.X

    KINGS NEVER DIE

  • Posts
    49
  • Topics
    18
  • Reputation
    108
  • Online
    20 days
Contul cu care joci pe server:TWIX.
De cât timp joci, și cum poți dovedii asta: noiembrie 2015
Vârsta ta reală:22
Pe câte comunități ești membru:singura a fost si este xss
Pe câte din comunitățile respective deții o funcție importantă:pe nici una
Pe câte servere de SA-MP joci:pe nici unu 
Pe câte din aceste servere deții o funcție importantă:nici unu
Ai deținut rank pe XSS ?:da prin donatie
Dacă da, cum l-ai obținut:l-am obtinut prin donatie decand m-am apucat de joc si momenta nu mai am deoarece am luat demonte din cazua inactivitatiii 
De ce ai aplicat:Deoarece aveti nevoie de ajutor si asi putea fi de ajutor sunt copt la minte invat repede si vreau sa ajut comunitate sa fie din ce in ce mai buna.
Cum crezi că poți îmbunătății comunitatea:Eu personal nu pot dar unindune puteam (sa zicem ca pot si eu prin donatii)
Ce ar trebuii schimbat, cu ce nu ești de-acord în momentul actual:in momentul actual totul e ok dar pe viitor se pot modifica multe
Dacă ai fi ales Support, ce te-ar putea face să-ți pierzi interesul față de acest rank:interesul nu mi-l pierd deoarece nu l-am avut nici odat pana acum si ar fi o experienta placuta sa ma ajut
Părerea ta despre evoluția comunității de când faci parte din ea, și până în prezent:o evolutie destul de buna

Edited by TWRK, 26 September 2017 - 19:03.

  • 3

#12
El Patrón Tico

El Patrón Tico

    #PabloEmilioEscobarGaviria #ElPatron

  • Posts
    1,180
  • Topics
    207
  • Reputation
    1164
  • Online
    98 days
Contul cu care joci pe server: Old.Tico
De cât timp joci, și cum poți dovedii asta: joc din anul 2012-2013, pot dovedii prin playerii de atunci(NexT, CocaCola, BlackAngel) EDIT Dovada ca sunt din 2013 mai exact - http://www.xss-serve...user/2797-tico/
Vârsta ta reală:17 ani.
Pe câte comunități ești membru: Acum doar aici mai intru...
Pe câte din comunitățile respective deții o funcție importantă: pas.
Pe câte servere de SA-MP joci: XSS ( dar si aici am fost putin inactiv )
Pe câte din aceste servere deții o funcție importantă: pass .
Ai deținut rank pe XSS ?: Am fost admin  si cand era p@nther noua venita .....Si acum recent si am avut un grad cu responsabilitate . admin 5...
Dacă da, cum l-ai obținut: Prima data l`am cumparat ( era legala faza asta )
De ce ai aplicat: Vreau sa-mi intrec orice limita si sa arat ce pot face si cu ce pot fi de folos .
Cum crezi că poți îmbunătății comunitatea: Prin bunatatea mea, si sper ca pot fi de folos oricarui jucator . (nu as face diferente cum fac altii  )
Ce ar trebuii schimbat, cu ce nu ești de-acord în momentul actual: Staff-ul .
Dacă ai fi ales Support, ce te-ar putea face să-ți pierzi interesul față de acest rank: Nu prea cred ca ar fi ceva ..... As ramane alaturi de aceasta comunitate chiar daca ar fi in "paragina"
Părerea ta despre evoluția comunității de când faci parte din ea, și până în prezent: La inceput o evolutie wow, dar dupa ce am atins limita maxima, multi jucatori si asa mai departe.....la un moment dat am decazut, dar cu ajutorul meu cu ajutorul playerilor cu ajutorul tutror putem ridica aceasta comunitate .
 
 
P.S pot fi activ 7/7  adica non-stop daca e nevoie, pentru ca stau acasa si n`am ocupatie .
 
 
Succes tuturor aplicantilor .( sper ca am scris corect ) 

Edited by El Patrón Tico, 01 October 2017 - 18:12.

  • 9

#13
deleted_Anger=D

deleted_Anger=D
Contul cu care joci pe server: [XSS]Anger=D.
De cât timp joci, și cum poți dovedii asta: 2013 dați la profil și vedeți Member Since: 07 Jul 2013
Vârsta ta reală: peste o luna fac 18 . Oct 24.
Pe câte comunități ești membru: In prezent doar XSS când mă apuc de o comunitate și îmi place doar pe ea stau/joc , mai ales ca aici am găsit locul potrivit , Staff de nota 10.
Pe câte din comunitățile respective deții o funcție importantă: in trecut sv ăla a lui GameR (RaiN) SSR Special administrator și RCON , pe sv lui xxSpeedyxx RAS/WoS , GM Admin pe sv si gang pe rng vip pe forum și admin dar puțin timp și R** a lui Runix , admin vip etc .. pe forum nimic am rămas membru. (RPG etc nu mi-au plăcut și nici numi place am jucat numai Stunt )
Pe câte servere de SA-MP joci: doar XSS !
Pe câte din aceste servere deții o funcție importantă: XSS
Ai deținut rank pe XSS ?: Da și încă dețin :)
Dacă da, cum l-ai obținut: donat.
De ce ai aplicat: nu știu poate primesc :) , încerc și eu :))
Cum crezi că poți îmbunătății comunitatea: Activitate (mă refer ca moderator), Concursuri și multe altele.
Ce ar trebuii schimbat, cu ce nu ești de-acord în momentul actual: totul e Ok pana acum.
Dacă ai fi ales Support, ce te-ar putea face să-ți pierzi interesul față de acest rank: In prezent sunt doar 2 Supporteri și am comunica altfel , ocupându-ne de multe referitor la acest grad+ ca mă inteleg ff bine cu ei și eu o sa fiu (mai activ sa zic) și le-ar prinde bine:) zic și eu..
Părerea ta despre evoluția comunității de când faci parte din ea, și până în prezent: eu zic ca pana acum este bine ... poate ne ridicam cu timpul Cică "poate" Trebuiee nu "poate" =))

#14
Helias

Helias

    You don't won. Expect the unexpected.

  • Posts
    30
  • Topics
    5
  • Reputation
    67
  • Online
    262 days
Contul cu care joci pe server: [XSS]Monx
De cât timp joci, și cum poți dovedii asta: 21 Februarie 2015 Pe Server Si 28 Martie 2015 Pe Forum. https://imgur.com/RX97pmg O Poza Cand Aveam Eu Admin.
Vârsta ta reală: 14 Ani.
Pe câte comunități ești membru: 2 Sv Rpg Si XSS.
Pe câte din comunitățile respective deții o funcție importantă: Global Moderator pe XSS.
Pe câte servere de SA-MP joci: 2 Sv Rpg Si XSS.
Pe câte din aceste servere deții o funcție importantă: Am avut admin pe XSS.
Ai deținut rank pe XSS ?: Am avut admin pe server si am Global Moderator pe Forum.
Dacă da, cum l-ai obținut: Le-am obtinut prin donatie.
De ce ai aplicat: Deoarece vreau sa le dau un votiv jucatorilor noi sa ramana pe comunitate.
Cum crezi că poți îmbunătății comunitatea: Sa fie rezolvate bug-urile si cateva update-uri interesante/unice.
Ce ar trebuii schimbat, cu ce nu ești de-acord în momentul actual: Sa se faca o restructurare a adminilor pe server deoarece uni sunt inactivi si nu isi au rostul sa isi pastreze rank-ul.
Dacă ai fi ales Support, ce te-ar putea face să-ți pierzi interesul față de acest rank: Nu cred ca o sa imi pierd interesul fata de aces rank.
Părerea ta despre evoluția comunității de când faci parte din ea, și până în prezent: Comunitatea a evoluat chiar bine cu update-uri interesante pana in momentul acesta in care sunt putini jucatori pe server si nu prea ai ce sa faci, intr-o ora te cam plictisesti.

  • 3

#15
ShakeY.

ShakeY.

    Always and forever.

  • Posts
    6,996
  • Topics
    197
  • Reputation
    6975
  • Online
    163 days

MODEL:

Contul cu care joci pe server: [XSS]ShakeY
De cât timp joci, și cum poți dovedii asta: pai..joc de 3 ani..mai am un cont banat cu numele ShakeY.=))
Vârsta ta reală: 17
Pe câte comunități ești membru: doar asta.
Pe câte din comunitățile respective deții o funcție importantă: nici una.
Pe câte servere de SA-MP joci: asta.
Pe câte din aceste servere deții o funcție importantă: nu mai ma joc pe alte servere .
Ai deținut rank pe XSS ?: da.
Dacă da, cum l-ai obținut: donand
De ce ai aplicat: ma consider destul de pregatit si demn de aceasta functie deoarece sunt vechi..si stiu cum si cu ce se mananca aceasta functie.
Cum crezi că poți îmbunătății comunitatea: pai...ce limpseste cel mai mult..implicarea mea ..si activitatea.
Ce ar trebuii schimbat, cu ce nu ești de-acord în momentul actual: ar trebui schimbat doar regimul..adica mai multa activitate.
Dacă ai fi ales Support, ce te-ar putea face să-ți pierzi interesul față de acest rank: nimic...nu cred ca mi l-as pierde daca as fi ales.
Părerea ta despre evoluția comunității de când faci parte din ea, și până în prezent: foarte mare, comparativ cu primii ani...e foarte mare.

  • 6

#16
Axe

Axe

    Sef pe plantatie

  • Posts
    7,121
  • Topics
    432
  • Reputation
    6709
  • Online
    274 days

 

MODEL:

Contul cu care joci pe server: [XSS]ShakeY
De cât timp joci, și cum poți dovedii asta: pai..joc de 3 ani..mai am un cont banat cu numele ShakeY.=))
Vârsta ta reală: 17
Pe câte comunități ești membru: doar asta.
Pe câte din comunitățile respective deții o funcție importantă: nici una.
Pe câte servere de SA-MP joci: asta.
Pe câte din aceste servere deții o funcție importantă: nu mai ma joc pe alte servere .
Ai deținut rank pe XSS ?: da.
Dacă da, cum l-ai obținut: donand
De ce ai aplicat: ma consider destul de pregatit si demn de aceasta functie deoarece sunt vechi..si stiu cum si cu ce se mananca aceasta functie.
Cum crezi că poți îmbunătății comunitatea: pai...ce limpseste cel mai mult..implicarea mea ..si activitatea.
Ce ar trebuii schimbat, cu ce nu ești de-acord în momentul actual: ar trebui schimbat doar regimul..adica mai multa activitate.
Dacă ai fi ales Support, ce te-ar putea face să-ți pierzi interesul față de acest rank: nimic...nu cred ca mi l-as pierde daca as fi ales.
Părerea ta despre evoluția comunității de când faci parte din ea, și până în prezent: foarte mare, comparativ cu primii ani...e foarte mare.

 

Scuze ca ma bag. http://www.xss-serve...ic/57392-bafta/


  • 3

#17
Jonathan.

Jonathan.

    Ghost's Never Die

  • Posts
    10,004
  • Topics
    257
  • Reputation
    10013
  • Online
    60 days
Contul cu care joci pe server: [XSS]Joe..
De cât timp joci, și cum poți dovedii asta: Dovada este pe contul vechi care mi-a fost blocat în urma unor neînţelegeri. Dacă nu mă înşel , o vechime de aproximativ 2 ani.
Vârsta ta reală: 20
Pe câte comunități ești membru: Doar pe acesta ,am mai fost şi pe altele ,dar nu de SA-MP.
Pe câte din comunitățile respective deții o funcție importantă:Deocamdată pe niciunul. Am deţinut funcţii înalte pe o comunitate cunoscută ,nu dau nume pentru a nu face reclamă. Şi acolo cu o vechime de peste 4 sau 5 ani.
Pe câte servere de SA-MP joci: Doar XSS.
Pe câte din aceste servere deții o funcție importantă:Pe niciunul. Am deţinut doar Admin pe XSS ,după care am cerut demoted din anumite motive personale.
Ai deținut rank pe XSS ?:Da ,doar administrator pe server.
Dacă da, cum l-ai obținut:Donaţie ,după care am primit pe merit.
De ce ai aplicat: Poate mulţi dintre cei de pe comunitate şi poate şi managerii nu mă cred în stare să deţin o asemenea funcţie! Eu unul susţin că sunt capabil pentru orice ,şi da ,pot să spun că am experienţă în domeniul administrativ ,doar că nu prea m-am făcut văzut făcând asemenea chestii.
Cum crezi că poți îmbunătății comunitatea: Decât să spun o prostie în momentul actual ,mai bine nu spun nimic deoarece comunitatea se va îmbunătăţii în decursul timpului.
Ce ar trebuii schimbat, cu ce nu ești de-acord în momentul actual: Sincer ,în momentul actual pot să-mi dau seama că totul este în regulă ,este totul pus la punct aşa cum trebuie.
Dacă ai fi ales Support, ce te-ar putea face să-ți pierzi interesul față de acest rank: Posibil lipsa de timp. Dar odată ce "voi" fi ales pentru această funcţie ,am să fac tot posibilul să îmi fac timp pentru forum şi desigur şi pentru joc ,asta nu ar fi nici o problemă. Toate se pot rezolva.
Părerea ta despre evoluția comunității de când faci parte din ea, și până în prezent: De când sunt pe comunitate ,evoluţia ei ,a jocului şi a forumului ,a început să fie din ce în ce mai bun ,şi pe scurt ,a evoluat foarte mult ,a evoluat în ceva bun.

  • 0

#18
๖ۣۜEa̷ʑʐy̴_×Đ™

๖ۣۜEa̷ʑʐy̴_×Đ™

    "EMINƎM Fan forever."

  • Posts
    774
  • Topics
    151
  • Reputation
    345
  • Online
    32 days
Contul cu care joci pe server: Esus
De cât timp joci, și cum poți dovedii asta: Din 2014, uitați-vă când ă fost creat contul.
Vârsta ta reală: 16
Pe câte comunități ești membru: 1. Xss Forever.
Pe câte din comunitățile respective deții o funcție importantă: 1. Rcon pe XSS. <3
Pe câte servere de SA-MP joci: 1. Xss
Pe câte din aceste servere deții o funcție importantă: 1... Xss forever.
Ai deținut rank pe XSS ?: Da, RCON.
Dacă da, cum l-ai obținut: Donație 50 euro.
De ce ai aplicat: Vreau să ajut. xD
Cum crezi că poți îmbunătății comunitatea: Voi fi activ și voi incerca să rezolv cât mai multe probleme posibile.
Ce ar trebuii schimbat, cu ce nu ești de-acord în momentul actual: Nimic. XSS arată super așa cum e.
Dacă ai fi ales Support, ce te-ar putea face să-ți pierzi interesul față de acest rank: Hmm... Prea multe probleme toate de-o dată?
Părerea ta despre evoluția comunității de când faci parte din ea, și până în prezent: XSS a fost mereu super și a devenit tot mai bine pe parcursul timpului.
  • 1

#19
VLADY_Y

VLADY_Y

    Newbie

  • Posts
    9
  • Topics
    5
  • Reputation
    -1
  • Online
    8 hours
Contul cu care joci pe server:[XSS]OurOwl_=]
De cât timp joci, și cum poți dovedii asta: joc de 1 an toata lumea stie asta :)
Vârsta ta reală: 13 
Pe câte comunități ești membru: 5 
Pe câte din comunitățile respective deții o funcție importantă: 4
Pe câte servere de SA-MP joci: 26
Pe câte din aceste servere deții o funcție importantă: 15
Ai deținut rank pe XSS ?: nu..
Dacă da, cum l-ai obținut:
De ce ai aplicat: deoarece ma descurc cu rankul de "Support"
Cum crezi că poți îmbunătății comunitatea: Pot ajuta , pot lamuri playeri cu orice nelamurire etc..
Ce ar trebuii schimbat, cu ce nu ești de-acord în momentul actual: in momentul actual nu sunt de acord ca astept de 2 sapt un unban amarat si imi pierd vipul....
Dacă ai fi ales Support, ce te-ar putea face să-ți pierzi interesul față de acest rank: Nimic
Părerea ta despre evoluția comunității de când faci parte din ea, și până în

prezent :Este foarte frumoasa joc pe ea de când am aflat de SA:MP si pana acum 16 zile ca de atunci am luat ban :)


Edited by OurOwl123, 28 September 2017 - 06:03.

  • -2

#20
alexy

alexy

    Dein führer.

  • Posts
    1,197
  • Topics
    443
  • Reputation
    752
  • Online
    55 days
Contul cu care joci pe server: alexy42O
De cât timp joci, și cum poți dovedii asta: 2014, chiar de la jumătea lui 2013, am avut un cont, dar i-am uitat parola, puteți să-mi verificati member since la profil :).
Vârsta ta reală: 14 ani.
Pe câte comunități ești membru: Maxim 3 comunitati (incluzand XSS) care nu sunt asa de "populare".
Pe câte din comunitățile respective deții o funcție importantă: Nu dețin pe nici-o comunitate o funcție importantă.
Pe câte servere de SA-MP joci: Doar pe XSS.
Pe câte din aceste servere deții o funcție importantă: Am deținut o funcție pe server-ul de SA-MP acum aproximativ 2 luni, am avut admin level 2, luat pe activitate, dar după trebuia să                                                                                  încep să mă pregătesc de liceu.
Ai deținut rank pe XSS ?: Da, am deținut un rang de admin 3 si un rank de admin 2 pe server-ul de SA-MP și cateva zile "Helper" pe forum.
Dacă da, cum l-ai obținut: Cel de pe SA-MP l-am obținut la recrutarile de admini din Aprilie, iar cel de pe forum l-am obținut prin activitate la board-ul la care am dorit sa ajut.
De ce ai aplicat: Pentru că mă credeam capabil să stăpânesc un rank ca acesta.
Cum crezi că poți îmbunătății comunitatea: Păiii... E o poveste lungă. Ca Support munca este lungă si grea, deci cred că pot sa fiu cât mai activ și să iau lecții de la ceilalți Support.
Ce ar trebuii schimbat, cu ce nu ești de-acord în momentul actual: Aș spune că intreaga echipă de admini inactivi, dar cred că și ei sunt cu școala si nu pot fii activi.
Dacă ai fi ales Support, ce te-ar putea face să-ți pierzi interesul față de acest rank: Nimic, singurul lucru care m-ar face este feedback-ul negativ ai celorlalti Support.
Părerea ta despre evoluția comunității de când faci parte din ea, și până în prezent: A evoluat extrem de mult, venise Seby, cand facuse fuziunea RNG cu XSS, totul era fericit, pana când, păi, Seby și-a pierdut interesul față de SA-MP si de comunitate, si a decis să se retragă. De atunci, parcă nu mai e cum a fost... Oricum, cel mai mult mi-a placut să-mi petrec Revelionul si Craciunul cu XSS, in fiecare an, din 2014 pana in 2016.

Edited by alexy, 29 September 2017 - 22:21.

  • 1




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users