Jump to content


Photo

Post-mania, competiția lunii Iunie!


  • This topic is locked This topic is locked
44 replies to this topic

#41
linii.bro

linii.bro

    In my grave, I'll rot

  • Posts
    1,601
  • Topics
    565
  • Reputation
    1238
  • Online
    97 days
pot sa stiu si eu de unde stiti cine are cele mai multe posturi intr.o luna? ceva hook? idk
  • 0

#42
DWIGHT

DWIGHT

    Oldish'

  • Posts
    15,000
  • Topics
    1140
  • Reputation
    20000
  • Online
    194 days

pot sa stiu si eu de unde stiti cine are cele mai multe posturi intr.o luna? ceva hook? idk

Da, este ceva hook cred, MaxXx stie mai bine.

 

Sa recapitulam putin, conform regulamentului general(click) cat si a cerintelor din acest topic, citez:

In primul rând, respectarea regulilor generale de postare ale forum-ului!

 

Nu se va tolera spam-ul, și mesajele menite a fi, pentru acestea veți fi sancționați conform regulamentului, iar cei ce vor primi ban / suspend pe forum, vor fi automat descalificați din concurs!

 

 

 


 
 
Deci, conform cerintelor din quote-ul de mai sus, toate persoanele ce primesc suspend / ban pe forum in acest interva de timp(01.06.2017-01.07.2017) sunt descalificate.
 
Bist. - Post-hunt(dovada)
Anger=D - Suspend, fake reputation, -1 la posturile anumitor membri.(dovada)
ANd3Y - Suspend pentru posturi facute in subforumul "Reclamatii Admini", acesta nu are legatura cu reclamatiile respective.(dovada)
bosniak - Off-Topic, spam, post-hunt in diferite topicuri.(dovada)
_Kiddu_NoLifeR_ - Posteaza in "cereri un-ban", "reclamatii admini" fara motiv, comportament inadecvat, BLACKLIST(dovada)
Dzakky.xD - Post-hunt, posturi care nu au legatura cu topicul respectiv, mai multe la el pe profil.(dovada)
Edward. - Unlock topic "reclamatii admini", incalcare regulament general, fake reputation, atac la persoana(dovada)
-d- - Post-hunt(dovada)
crisu - Atac la persoana(dovada)
 
In acest weekend voi verifica un numar mai mare de jucatori, cei care vor fi prinsi incalcand cerintele respectiv regulamentul de mai sus, vor fi si ei trecuti in acest topic alaturi de colegii lor de mai sus. 
 
Well, bafta tuturor in continuare la posturi, ganditi cu capul nu cu burta cand faceti posturi, astfel nu o sa ajungeti ca cei de mai sus. 

Edited by DWIGHT, 24 June 2017 - 09:59.
Update.

  • 2

#43
Tube

Tube

    Newbie

  • Posts
    55
  • Topics
    8
  • Reputation
    0
  • Online
    3 days
Și Kiddu ca a luat suspend de atâtea ori ?
  • 0

#44
DWIGHT

DWIGHT

    Oldish'

  • Posts
    15,000
  • Topics
    1140
  • Reputation
    20000
  • Online
    194 days

Și Kiddu ca a luat suspend de atâtea ori ?

Am spus si repet, voi verifica in acest weekend tot, l-am trecut, am vazut ca a luat suspend si ca a mai incalcat cateva reguli.


  • 0

#45
MaxXx

MaxXx

    Project Manager & Developer

  • Posts
    3,261
  • Topics
    222
  • Reputation
    14268
  • Online
    214 days

Bună tuturor,
E timpul să anunțăm câștigătorii competiției, cu o mică întârziere față decât era programat.
 
Din păcate au fost foarte multe descalificări pentru încălcarea regulamentului forum-ului dar și a regulamentului competiției, sau pentru neîndeplinirea cerințelor.
 
În altă ordine de idei, unicul câștigător este SainT. care a dovedit că se poate încadra în cerințele concursului, dar și în regulile forumului, și devenii Top Poster-ul lunii Iunie!

 

Felicitări, și te aștept cu un PM pentru revendicarea premiului.

 

Mulțumesc tuturor pentru participare.


  • 3




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users