Jump to content


Photo

Cum sa hack-uiesti noua versiune de Mortal Kombat X ?


  • This topic is locked This topic is locked
2 replies to this topic

#1
TheWolfy707

TheWolfy707

    LEAFCHAN

  • Posts
    1,461
  • Topics
    1026
  • Reputation
    1419
  • Online
    88 days

Mortal Kombat X Mobile a lansat noua versiune 1.13.0 prin care unul dintre update-urile consta intr-o protectie anti-cheat-uri prin care nu iti poti achizitiona gratis printr-un hack koins si souls

Primul pas este acela de a descarca o versiune mai veche a jocului (recomandat 1.10.0 sau 1.9.0). Il descarcati,asteptati sa se instaleze apoi intrati in joc si va logati cu contul de Warner Bros. Dupa aceea iti achizitionezi koins si souls cu ajutorul hack-ului lucky patcher (daca nu sti cum se foloseste lucky patcher imi dai PM).

Dupa ce ti-ai achizitionat ce-ti trebuie il dezinstalezi si iti instalezi noua versiune si va logati cu contul Warner Bros. Tot ce ti-ai cumparat fie pe o versiune veche fie pe una noua ramane salvat pe contul tau de Warner Bros. Si nu,nu vei primi ban,deocamdata.


  • 2

#2
D.Matelot

D.Matelot

    Codrule Codruţule, where are you drăguţule ?

  • Posts
    494
  • Topics
    106
  • Reputation
    504
  • Online
    41 days

Eu zic ca a fost un tutorial destul de bun, avand in vedere faptul ca inca nu il am, dar am inteles aproape totul.

Congratulations!


  • 1

#3
MihneaFromSRT@SAMURAIUL.TK

MihneaFromSRT@SAMURAIUL.TK

    Pumnu' si cadavru'

  • Posts
    53
  • Topics
    18
  • Reputation
    31
  • Online
    2 days

Eu zic ca a fost un tutorial destul de bun, avand in vedere faptul ca inca nu il am, dar am inteles aproape totul.

Congratulations!

same for me


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users