Jump to content


Photo

shop BALLOONY /// cumpar 5 euro paysafecard


  • This topic is locked This topic is locked
30 replies to this topic

#1
BALLOONY『

BALLOONY『

    b y

  • Posts
    1,141
  • Topics
    34
  • Reputation
    6188
  • Online
    9 days

Nick pe server: [tb.legacy]BALLOONY

Ce vrei sa cumperi: 5 euro cod paysafecard

Poza cu statisticile:

1ZJ24BB.png

ID Contact:

- PM forum

- PM server

- STEAM: http://steamcommunit...id/balloony42o/


  • 0

#2
KentSecondary^^

KentSecondary^^

    Respecta-ma si te voi respecta

  • Posts
    183
  • Topics
    23
  • Reputation
    285
  • Online
    8 days
Majoritatea stats-ului este setat de hammond :)))
  • 1

#3
BALLOONY『

BALLOONY『

    b y

  • Posts
    1,141
  • Topics
    34
  • Reputation
    6188
  • Online
    9 days

Majoritatea stats-ului este setat de hammond :)))

asa, si? ce e de ras?


  • 0

#4
bosniak # MihneaTSA

bosniak # MihneaTSA

    Trag cu cardu' miliardu'

  • Posts
    369
  • Topics
    56
  • Reputation
    202
  • Online
    13 days

asa, si? ce e de ras?

Nu prea e de ras. Singurul fapt interesant este ca n-ai donat pt ele.


  • 1

#5
deleted_Keed™

deleted_Keed™

hammond seteaza-mi si mie stats plz sa iau euro psf si te rog fa si mie cum faci cu baluny . Inchide sv si cand ii dai parola fa spam cu givegiftall sa aiba 1000 gems , plz hai facem $eikule? Iti dau un tedi folosit


Edited by sky._, 07 November 2016 - 23:07.


#6
BALLOONY『

BALLOONY『

    b y

  • Posts
    1,141
  • Topics
    34
  • Reputation
    6188
  • Online
    9 days

Nu prea e de ras. Singurul fapt interesant este ca n-ai donat pt ele.

pai vad ca se caca pe el de ras, sau a folosit si el emoticonu ala sa para interesant.

 

hammond seteaza-mi si mie stats plz sa iau euro psf si te rog fa si mie cum faci cu baluny . Inchide sv si cand ii dai parola fa spam cu givegiftall sa aiba 1000 gems , plz hai facem $eikule? Iti dau un tedi folosit

plangi


  • 1

#7
deleted_Keed™

deleted_Keed™

@ vr sa ne jucam sticluta cu otrava?



#8
BALLOONY『

BALLOONY『

    b y

  • Posts
    1,141
  • Topics
    34
  • Reputation
    6188
  • Online
    9 days

@ vr sa ne jucam sticluta cu otrava?

aparent n-ai altceva mai bun de facut decat sa vi la mine cu glumele tale 2004.. care e problema ta? ca am primit niste stats gratis? te asigur ca daca primeai si tu cv nu ziceai nimic. tot ziceti ca hammond mi-a dat nush ce, defapt adminul, goldul si bizz-ul le am datorita lui max.


  • 0

#9
deleted_Keed™

deleted_Keed™

io nu m-am referit la stats , io te-am intrebat dc vrei sa ne jucam ceva :> hai vr, fa si mie o bucurie pl;z si glumele nu sunt din 2004 , sunt din 2000 apropo , imi zicea mama prin burta , di acolo le stiu , iti plac  , mrrrr?

De fratele tau tau hamond nu am cul sa-l caracterizez decat: Un bufon idiot , caracterizat prin idiotenie si prin idiotenia aia primeste orice.


Edited by sky._, 08 November 2016 - 10:42.


#10
bosniak # MihneaTSA

bosniak # MihneaTSA

    Trag cu cardu' miliardu'

  • Posts
    369
  • Topics
    56
  • Reputation
    202
  • Online
    13 days
Vă dați mari cu gangul vostru de tot ......, pentru care și așa nu ați donat,a setat hammond owner cui a vrut el, ați mai ocupat și încă un loc de gang ca sa va faceți voi academie, ce sa zic.... marele c***t de gang trebuie sa aibă și o academie ca na...Vorba luI balloony, ei sunt bogați. In al doilea rand nu prea îmi vine mie sa cred ca ai donat pentru admin 50, pentru milioane de ore, deaths pe minus și acum mai ai și tupeu sa le vinzi și sa faci pe smecheru cu altii. Dacă e voie sa iti seteze hammond ție statisticile alea, sa le seteze și celorlalți. A stai...Acum o sa iau ban 99 ca v-am înjurat idioțenia aia de gang.

Edited by bosniak #MANEVRA, 08 November 2016 - 10:57.

  • 0

#11
BALLOONY『

BALLOONY『

    b y

  • Posts
    1,141
  • Topics
    34
  • Reputation
    6188
  • Online
    9 days

io nu m-am referit la stats , io te-am intrebat dc vrei sa ne jucam ceva :> hai vr, fa si mie o bucurie pl;z si glumele nu sunt din 2004 , sunt din 2000 apropo , imi zicea mama prin burta , di acolo le stiu , iti plac  , mrrrr?

De fratele tau tau hamond nu am cul sa-l caracterizez decat: Un bufon idiot , caracterizat prin idiotenie si prin idiotenia aia primeste orice.

tu esti idiotul aici, in loc sa iti vezi de treaba ta plangi pentru 2k stunt

 

Vă dați mari cu gangul vostru de tot ......, pentru care și așa nu ați donat,a setat hammond owner cui a vrut el, ați mai ocupat și încă un loc de gang ca sa va faceți voi academie, ce sa zic.... marele c***t de gang trebuie sa aibă și o academie ca na...Vorba luI balloony, ei sunt bogați. In al doilea rand nu prea îmi vine mie sa cred ca ai donat pentru admin 50, pentru milioane de ore, deaths pe minus și acum mai ai și tupeu sa le vinzi și sa faci pe smecheru cu altii. Dacă e voie sa iti seteze hammond ție statisticile alea, sa le seteze și celorlalți. A stai...Acum o sa iau ban 99 ca v-am înjurat idioțenia aia de gang.

ne dam mari cu gangul nostru de cacat? de ce e de cacat? ca nu dam rankuri moka ca ceilalti? noi am facut gangu sa ne distram, unde ne dam noi mari cu el? cat despre academie, a luat-o hammond deoarece a fost t4l-ul lui ground care acum are blacklist, chestia cu "suntem bogati" am zis-o in gluma ca plangeati pe sv ca dc avem noi doua ganguri cand voi d-abea va milogiti pentru co-leader in ganguri pline de 0.3z. zici ca le vand sa fac pe smecheru.. ok.. orice oferta pe proprietate, kills sau gems am refuzat-o. doar am nevoie de 5 euro si m-am gandit ca daca vand cv stats as putea face rost usor. idiotenie de gang.. zise inaptul care are MANEVRA la nume, mare mafiot de pe rp-uri smr. hammond e in oras cu mine si cand mi-a dat stats iar max nu a avut nimic impotriva, ba chiar mai vorbesc cu el pe steam din cand in cand si nu zice "dar de ce ti-a dat hammond alea?" sau chestii de genul.


  • 1

#12
󠀡󠀡󠀡󠀡󠀡 󠀡󠀡󠀡󠀡Hammond

󠀡󠀡󠀡󠀡󠀡 󠀡󠀡󠀡󠀡Hammond

    Retired Staff Member

  • Posts
    0
  • Topics
    39
  • Reputation
    0
  • Online
    40 days

Vă dați mari cu gangul vostru de tot ......, pentru care și așa nu ați donat,a setat hammond owner cui a vrut el, ați mai ocupat și încă un loc de gang ca sa va faceți voi academie, ce sa zic.... marele c***t de gang trebuie sa aibă și o academie ca na...Vorba luI balloony, ei sunt bogați. In al doilea rand nu prea îmi vine mie sa cred ca ai donat pentru admin 50, pentru milioane de ore, deaths pe minus și acum mai ai și tupeu sa le vinzi și sa faci pe smecheru cu altii. Dacă e voie sa iti seteze hammond ție statisticile alea, sa le seteze și celorlalți. A stai...Acum o sa iau ban 99 ca v-am înjurat idioțenia aia de gang.

In primul rand, gangul ala de care zici tu "Academia" este fostul T4L a lui Ground apartinand acum noua prin intermediul lui MaxXx.

Trebuie neaparat sa doneze pentru Admin 50? Spre stiinta ta, level 50 nu aduce NIMIC in plus pe langa admin 10, primit nu de la mine.

"Milioane de ore, deaths pe minus si acum mai ai si tupeul sa le vinzi si sa faci pe smecheru cu altii" - De ce muriti de ciuda ? :))

"Daca e voie sa iti seteze hammond tie statisticile alea, sa le seteze si celorlalti" - Atunci ce rost mai are sa joci pe server :)) ? 

 

Apropo, MaxXx stie de dinainte sa ii setez ca o sa fac asta.

 

 

io nu m-am referit la stats , io te-am intrebat dc vrei sa ne jucam ceva :> hai vr, fa si mie o bucurie pl;z si glumele nu sunt din 2004 , sunt din 2000 apropo , imi zicea mama prin burta , di acolo le stiu , iti plac  , mrrrr?

De fratele tau tau hamond nu am cul sa-l caracterizez decat: Un bufon idiot , caracterizat prin idiotenie si prin idiotenia aia primeste orice.

 

hammond seteaza-mi si mie stats plz sa iau euro psf si te rog fa si mie cum faci cu baluny . Inchide sv si cand ii dai parola fa spam cu givegiftall sa aiba 1000 gems , plz hai facem $eikule? Iti dau un tedi folosit

Te deranjeaza ca mi-am dat giveall gift cand era serverul oprit ca sa am gifturi multe? Vina mea ca nu aveti un amarat de VIP? Asta e, sunteti cu capul in nori si le pierdeti, asta e. A da, te mai astept la cabana pe Chiliad sa te gandesti la Miha stand pe Infernus cu /anim gro :(

Ti-am dat like ca m-ai facut bufon idiot, te respect pentru asta. De cand am RCON, parca nu mai suntem asa cum eram inainte. Toti credeti ca mi-am luat rankul in cap. Intr-o zi cautam o proprietate pentru un cont secundar, toti cereati extra mult. De ce? Ca sunt RCON si na, imi permit. 


  • 2

#13
deleted_Keed™

deleted_Keed™

@ Csf daca tu chiar credeai ce faceam eu pe cabana aia eram serios atunci ai nevoie de un control la psiholog :)))))))) Mor , tu nici acuma nu ti-ai dat seama ca tot ce e aici e caterinca si falsitate? sa fim serios , n-am de unde sa stiu ce are ala in cap care scrie in tastatura ca ii sunt frate , poate dupa 1 minut ala ma injura in camera lui de morti etc , sau cand ii aud pe unii pe sa-mp " Hai sa ne futem " " Hai sa ne pupam" , cat de trist :(

 

Oarecum te compatimesc , tu nu ai dat nimic practic pe gradu ala , ti-ai facut putin talentul de bufon si l-ai obtinut , nu ai nimic de pierdut deci poti sa-ti permiti sa faci ce vrei , si eu as face fix la fel daca l-as avea pe moka , oarecum te inteleg dar csf nu pot sa accept unele chestii , asa sunt io  , mai nabzorel de fel


Edited by sky._, 08 November 2016 - 11:32.


#14
󠀡󠀡󠀡󠀡󠀡 󠀡󠀡󠀡󠀡Hammond

󠀡󠀡󠀡󠀡󠀡 󠀡󠀡󠀡󠀡Hammond

    Retired Staff Member

  • Posts
    0
  • Topics
    39
  • Reputation
    0
  • Online
    40 days

@ Csf daca tu chiar credeai ce faceam eu pe cabana aia eram serios atunci ai nevoie de un control la psiholog :)))))))) Mor , tu nici acuma nu ti-ai dat seama ca tot ce e aici e caterinca si falsitate? sa fim serios , n-am de unde sa stiu ce are ala in cap care scrie in tastatura ca ii sunt frate , poate dupa 1 minut ala ma injura in camera lui de morti etc , sau cand ii aud pe unii pe sa-mp " Hai sa ne futem " " Hai sa ne pupam" , cat de trist :(

 

Oarecum te compatimesc , tu nu ai dat nimic practic pe gradu ala , ti-ai facut putin talentul de bufon si l-ai obtinut , nu ai nimic de pierdut deci poti sa-ti permiti sa faci ce vrei , si eu as face fix la fel daca l-as avea pe moka , oarecum te inteleg dar csf nu pot sa accept unele chestii , asa sunt io  , mai nabzorel de fel

Zi-mi ce vrei sa zici prin "talentul de bufon" ca eu nu te inteleg...


  • 0

#15
vladtepes

vladtepes

    ------

  • Posts
    1,693
  • Topics
    346
  • Reputation
    1052
  • Online
    56 days

toti ati sarit pe asta - http://www.xss-serve...l-resourcefull/

toate alea au fost setate , de ce are voie sa le vanda ?

gAUEgYW.pngdupa ce il vinde ii setezi din nou stats?


  • 1

#16
BALLOONY『

BALLOONY『

    b y

  • Posts
    1,141
  • Topics
    34
  • Reputation
    6188
  • Online
    9 days

toti ati sarit pe asta - http://www.xss-serve...l-resourcefull/

toate alea au fost setate , de ce are voie sa le vanda ?

gAUEgYW.pngdupa ce il vinde ii setezi din nou stats?

nu vand tot


  • 0

#17
vladtepes

vladtepes

    ------

  • Posts
    1,693
  • Topics
    346
  • Reputation
    1052
  • Online
    56 days

nu vand tot

n-ai specificat ce nu vinzi.

adminu e clar ca lumina zilei ca nu-l vinzi.

altcv.


  • 0

#18
bosniak # MihneaTSA

bosniak # MihneaTSA

    Trag cu cardu' miliardu'

  • Posts
    369
  • Topics
    56
  • Reputation
    202
  • Online
    13 days

In primul rand, gangul ala de care zici tu "Academia" este fostul T4L a lui Ground apartinand acum noua prin intermediul lui MaxXx.

Trebuie neaparat sa doneze pentru Admin 50? Spre stiinta ta, level 50 nu aduce NIMIC in plus pe langa admin 10, primit nu de la mine.

"Milioane de ore, deaths pe minus si acum mai ai si tupeul sa le vinzi si sa faci pe smecheru cu altii" - De ce muriti de ciuda ? :))

"Daca e voie sa iti seteze hammond tie statisticile alea, sa le seteze si celorlalti" - Atunci ce rost mai are sa joci pe server :)) ? 

 

Apropo, MaxXx stie de dinainte sa ii setez ca o sa fac asta.

 

 

 

Te deranjeaza ca mi-am dat giveall gift cand era serverul oprit ca sa am gifturi multe? Vina mea ca nu aveti un amarat de VIP? Asta e, sunteti cu capul in nori si le pierdeti, asta e. A da, te mai astept la cabana pe Chiliad sa te gandesti la Miha stand pe Infernus cu /anim gro :(

Ti-am dat like ca m-ai facut bufon idiot, te respect pentru asta. De cand am RCON, parca nu mai suntem asa cum eram inainte. Toti credeti ca mi-am luat rankul in cap. Intr-o zi cautam o proprietate pentru un cont secundar, toti cereati extra mult. De ce? Ca sunt RCON si na, imi permit. 

Atunci de ce nu joaca si balloony corect, daca nu ar avea rost sa ne setezi noua statiscile la el de ce are rost?


  • 0

#19
󠀡󠀡󠀡󠀡󠀡 󠀡󠀡󠀡󠀡Hammond

󠀡󠀡󠀡󠀡󠀡 󠀡󠀡󠀡󠀡Hammond

    Retired Staff Member

  • Posts
    0
  • Topics
    39
  • Reputation
    0
  • Online
    40 days

Atunci de ce nu joaca si balloony corect, daca nu ar avea rost sa ne setezi noua statiscile la el de ce are rost?

Pentru ca ma cunosc cu el in RL, ok? Sa nu vina cineva sa-mi spuna ca daca ar avea RCON n-ar da nimanui, chiar nimanui, cate ceva.

E la mintea cocosului..


  • 1

#20
BALLOONY『

BALLOONY『

    b y

  • Posts
    1,141
  • Topics
    34
  • Reputation
    6188
  • Online
    9 days

n-ai specificat ce nu vinzi.

adminu e clar ca lumina zilei ca nu-l vinzi.

altcv.

nu vand admin, kills, gems, business


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users