Jump to content


Photo

5 years of SA-MP!

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
40 replies to this topic

#1
MaxXx

MaxXx

    Project Manager & Developer

  • Posts
    3,261
  • Topics
    222
  • Reputation
    14268
  • Online
    214 days

5 Years of eXtreme Super Stunt SA-MP Server!

 

In seara aceasta, in jurul orei ~18:00, s-au implinit 5 ani de la deschiderea oficiala a server-ului eXtreme Super Stunt!

A trecut destul de mult timp de atunci, multe lucruri s-au schimbat, multi jucatori 'ne-au trecut pragul' server-ului, si au crescut odata cu el. Fara alte evenimente speciale, update-uri, si multa vorbarie, tin doar sa mentionez prin acest topic simbolic, implinirea a 5 ani de cand suntem impreuna pe acest server.

 

Au fost 5 ani foarte frumosi si foarte grei, in care cu totii ne-am schimbat, ne-am maturizat si-am avut foarte multe de invatat unii de la altii! Pentru mine, XSS reprezinta o experienta personala de succes, care m-a determinat sa cred ca prin vointa, pasiune, si multa daruire, poti ajunge orice, oriunde, totul fiind doar o chestiune de timp. 

 

Le multumesc inca odata miilor de jucatori ce ne-au fost alaturi in ultimii 5 ani, si care au decis sa ne dea o sansa jucandu-se aici, desi au fost multe voci negative ce nu ne-ar fi dat nicio sansa!

Tin sa le multumesc de asemenea si tuturor donatorilor ce au sustinut acest proiect in ultimii 5 ani de zile, si datorita carora suntem prezenti si astazi, si suntem ceea ce vedeti cu totii. Fara donatiile voastre, oricat de mici sau mari au fost, astazi comunitatea nu ar fi fost unde este, sau nu ar mai fi fost deloc.

 

Si inca odata, o multumire speciala urmatoarelor persoane care au avut o contributie nepretuita asupra acestui proiect,

P@nther, Dr.Dre., Kobra, ProLife, Seby

Va multumesc pentru sustinerea voastra! Chiar daca o parte din voi nu mai sunteti in prezent aici, am un respect deosebit pentru tot ceea ce ati facut, chiar daca au aparut anumite conflicte si neintelegeri in urma carora unii au trebuit sa paraseasca proiectul.


  • 28

#2
Cosmiin

Cosmiin

    RCON Administrator


  • Posts
    9,352
  • Topics
    482
  • Reputation
    8009
  • Online
    464 days

Respect, sanatate max! Cat mai mare salariu si mai putine ore de munca :))


  • 1

#3
linii.bro

linii.bro

    In my grave, I'll rot

  • Posts
    1,601
  • Topics
    565
  • Reputation
    1238
  • Online
    97 days

 

 

 

 Seby

sebuci :'( 

 

 

Am dat like inainte sa citesc, merit si io like.

Stii cum era daca scriai la sfarsit 'serverul mai este on cat tine hostul, succes' :]] =)) ??


  • 1

#4
Hater

Hater

    encro

  • Posts
    3,070
  • Topics
    351
  • Reputation
    5975
  • Online
    109 days

5 ani...a trecut timpul repede.Parca-mi aduc aminte cand era sistemul de clanuri , ganguri(beta),.Cand era cazut si XSS-ul la un moment...plm , a trecut timpul foarte repede.Totusi , ai continuat , si tot ai continuat , si inca continui ceea ce consider ca respecta fiecare jucator la tine.2011-2013 - Cei mai frumosi ani ! 

Ce pot sa spun , sunt fericit ca sunt pe aici inca , chiar dupa atatea conflicte , de 3 ori blacklist :)(ReasoN)

 

 

La multi ani eXtreme Super Stunt !


  • 2

#5
deleted_Keed™

deleted_Keed™

@ MaxXx Felicitari inca o data pentru munca depusa , observ ca unele mape s-au cam invechit , asa ca o sa incerc sa le reinoim , si apropo Adriane ai promis ca stam de vorba si noi candva cum e pe la facultatea aia de istorie =)) , acuma in excursie am trecut prin Sibiu si am trecut pe langa ea , frumos ce sa zic :> si erau si niste fete la un magazin din fata , numai bucati  :wub:

 

La multi ani XSS  , pe multe servere am jucat si m-am atasat de multi insa oriunde ma duceam parca faceam ce faceam si vroiam sa ma intorc aici sa dau tot ce am acolo pe ceva aici :)) Nu stiu , cu toti idiotii sau desteptii , oameni inteligenti sau prostii bufoni ( hammond simte-te $arpe ) serveru asta a fost o experienta electronica frumoasa pentru mine si sper inca sa fie :)


Edited by sky._, 04 November 2016 - 21:14.


#6
szailor

szailor

    4 in the fanta

  • Posts
    6,902
  • Topics
    478
  • Reputation
    10735
  • Online
    245 days

Ce bine imi pare ca am asistat la momentu' asta, o sa le zic nepotilor ca am fost pe comunitatea asta de stunt care m-o facut mai inteligent si m-a transformat dintr-un plod fara minte intr-un adolescent cu depresie si anxietate.

 

Ce sa zic, nu-s foarte vechi pe aici, din februarie 2015 adica 2 ani, insingnifiant pe langa 5 ani (cat au stat altii pe aici), imi pare bine ca am aflat de comunitatea asta, m-a schimbat.


  • 1

#7
Praken..

Praken..

    Br

  • Posts
    0
  • Topics
    266
  • Reputation
    0
  • Online
    26 days

Respect max. Chiar daca nu joc de atat de mult timp, pana acum pareriile mele sunt doar de bine. ( Am jucat si pe RSE )

 

Pana acum am intalnit cam prea multe suferinte dar si prieteni buni @! , @ShakeY , @ , @ Darky @ SkiZzZo , @ rullz si multi altii.

Iti multumim ca ne-ai fost alaturi pana in momentul de fata si ca, chiar daca nu mai ai timp inca te "zbati" pentru aceasta comunitate

 

<3.


  • 3

#8
linii.bro

linii.bro

    In my grave, I'll rot

  • Posts
    1,601
  • Topics
    565
  • Reputation
    1238
  • Online
    97 days

imi pare bine ca am aflat de comunitatea asta, m-o schimbat.

da, intr-un tigan mai mare decat esti.


  • 1

#9
szailor

szailor

    4 in the fanta

  • Posts
    6,902
  • Topics
    478
  • Reputation
    10735
  • Online
    245 days

da, intr-un tigan mai mare decat esti.

Taci fa ca ne aude max.


  • 0

#10
deleted_Keed™

deleted_Keed™

Ba ar mai fi ceva , cu unii de pe aici stau aproape de mine si sper ca la anu cand iau fucking permisu  ala odata sa ne vedem , cu 2-3 tre sa ma vad neaparat : tudorica (twerkkkk ) cu cosmina ( te pwp bandi ) si cu reasonel aka telefon cu bluethood . Max vreau ca in 2-3 ani cand ajung pe acolo tu sa ma conduci prin fac sa-mi prezinti alea =)) Domn profesor cu elevu' :))


Edited by sky._, 04 November 2016 - 21:19.


#11
linii.bro

linii.bro

    In my grave, I'll rot

  • Posts
    1,601
  • Topics
    565
  • Reputation
    1238
  • Online
    97 days

Taci fa ca ne aude max.

bn iubi, cnf si noi


  • 0

#12
TheWolfy707

TheWolfy707

    LEAFCHAN

  • Posts
    1,461
  • Topics
    1026
  • Reputation
    1419
  • Online
    88 days

Ar fi fain un eveniment special in acest weekend. Din acesti 5 ani de cand XSS a fost si inca este activ,aprox 3 ani jumatate am petrecut cu voi. Chiar daca am mai facut prostii cu timpul m-am mai maturizat. Impreuna am invatat sa colaboram , sa ne respectam reciproc si multe altele. Am avut parte de multe momente de fericire , multe emotii , evenimente si alte proiecte incheiate cu succes. Poate ca o mare parte din comunitate ar vrea ca vechii playeri populari si owneri sa revina pe XSS ! Pe ProLife il stiu de cand era un simplu player pe aceeasta comunitate, am mai avut ocazia sa petrec si sa il cunosc si pe Dr.Dre la fel si pe P@nther.  Multumesc intregului Staff pentru ceea ce faceti pentru comunitate ! O comunitate de succes !

La multi ani,sa mai reziste inca 5 ani !


Edited by TheWolf #, 04 November 2016 - 21:33.

  • 1

#13
reddit

reddit

    wake the fuck up samurai

  • Posts
    6,320
  • Topics
    538
  • Reputation
    7833
  • Online
    203 days
Felicitări MaxXx :).
  • 0

#14
󠀡󠀡󠀡󠀡󠀡 󠀡󠀡󠀡󠀡Hammond

󠀡󠀡󠀡󠀡󠀡 󠀡󠀡󠀡󠀡Hammond

    Retired Staff Member

  • Posts
    0
  • Topics
    39
  • Reputation
    0
  • Online
    40 days

YUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUP

 

MaxXx, uita-te-n pm ala am mai luat cv


  • 1

#15
SkiZzZo

SkiZzZo

    Spammer

  • Posts
    2,682
  • Topics
    120
  • Reputation
    485
  • Online
    61 days

Felicitari si ai tot respectul meu max

La multi ani, sa mai tina serverul 10 ani poate si mai mult:)


  • 0

#16
El Patrón Tico

El Patrón Tico

    #PabloEmilioEscobarGaviria #ElPatron

  • Posts
    1,180
  • Topics
    207
  • Reputation
    1164
  • Online
    98 days

La multi ani XSS <3

 

Sunt aici de aproximativ 3-4 ani, am intalnit unele persoane incredibile, chiar daca suntem intr-un spatiu virtual.

 

Ai avut multa rabdare ca sa aduci XSS unde este acum, ma mir cum ai putut.....

 

Mai rar oameni ca tine care au ambitie, si ce vor sa obtina, obtin.

 

La mai multi ani de xss <3<3<3


  • 1

#17
Vlady.xD

Vlady.xD

    I'm burdened with glorious purpose.

  • Posts
    5,093
  • Topics
    130
  • Reputation
    10619
  • Online
    34 days

La multi ani eXtreme Super Stunt! Ma bucur ca fac parte din aceasta comunitate minunata :) si sa tina cat mai mult!


  • 0

#18
M O N T E X

M O N T E X

    Spammer

  • Posts
    2,674
  • Topics
    192
  • Reputation
    7130
  • Online
    129 days
La multi ani XSS !!!
Si tie max vreau sa-ti mulțumesc ca ai fost tot timpul alaturi de noi si nu ai renuntat niciodata indiferent de tot ce sar intampla.
Felicitari!!!
  • 0

#19
Edward.

Edward.

    The Grizly Is Back.

  • Posts
    3,236
  • Topics
    498
  • Reputation
    2706
  • Online
    64 days

La Multi Ani XSS!!

Multa sanatate MaxXx!!


  • 0

#20
Blaze

Blaze

    old member

  • Posts
    525
  • Topics
    140
  • Reputation
    1108
  • Online
    7 days

La mulţi ani,uh,ce mult a trecut :))  La cât mai multe realizări ! 


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users