Jump to content


Photo

Sistem nou de warn pentru admini.


  • This topic is locked This topic is locked
No replies to this topic

#1
MaxXx

MaxXx

    Project Manager & Developer

  • Posts
    3,261
  • Topics
    222
  • Reputation
    14268
  • Online
    214 days

Vechiile warn-uri date adminilor au fost sterse si inlocuite cu un nou tip de 'Admin Warning Points'.

Partea buna pentru admini e ca toti adminii au fost cu aceasta ocazie iertati de toate greselile facute pana acum.

 

De acum, warn-urile nu se vor mai acorda intr-un topic, ci prin intermediul unui panel mai avansat la care vor primii acces responsabilii cu adminii in cateva zile.

 

Toate warn-urile date se vor adauga strict prin acel panel, putand astfel sa tinem o evidenta mult mai buna a lor. Punctele se pot acorda in numar de 5, 10, 25, 50, 75 si 100. Ele expira la 90 de zile de la data ultimului warn primit. La atingerea pragului de 100 warning points, responsabilul cu adminii ii poate da admin-ului respectiv demote, tot prin intermediul acelui panel.

 

Ramane deocamdata la latitudinea responsabililor sa hotarasca cate warning points se vor da in functie de abatere si gravitatea incalcarii regulamentului. Pe viitor, poate, va exista un anumit 'barem', dar pana atunci, cred ca aveti suficient cap cat sa dati atat cat trebuie fiecaruia, in functie de abatere.

 

Sistemul nu e inca finalizat in totalitate, de aceea nu va dau acces inca la el. In urmatoarele zile am sa-l finalizez si am sa va dau acces.

 

Pana atunci, va doresc distractie placuta la scoala.


  • 33




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users