Jump to content


Photo

Admini incompetenti.


  • This topic is locked This topic is locked
24 replies to this topic

#1
M O N T E X

M O N T E X

    Spammer

  • Posts
    2,674
  • Topics
    192
  • Reputation
    7130
  • Online
    129 days

De la un timp de vreme vad ca marea majoritate a adminilor nu intra , sau daca intra , multi nu se ocupa sau stau foarte putin timp.Am o intrebare,  voi va luati admin doar ca sa dea bine la /STATS? Sa nu mai apara nimic cu rosu? Gen Razvan_Mrr sau r0LLzy?Eu zic ca ar fii frumos sa fie o curatenie de toamna.

 

 

G1WyxEW.jpg

 

45 de jucatori on , 0 admini online.Mi se pare cam aiurea sincer , daca cineva face reclama , trebuie sa ma ocup eu ca player de el?Sau daca cineva face abuz,  umbla cu cheats , tot eu trebuie sa-l filmez nu?

 

QAwMIwB.jpg

 

Asta este din ce in ce mai des , 'No admins online'.@MaxXx , fa ceva cu adminii astia incompetenti.Nu ma refer la toti , se stiu ei.Multi sunt activi , respect , fiecare are timpul lui liber este normal dar unii nu intra de loc sau daca intra , intra din an in paste si ies.Deci , as dori sa faceti ceva cu adminii astia inactivi sau care nu se ocupa gen Razvan_Mrr.Sunt 98 de admini in total , din care maxim 15 vezi on.

 

 

6WuoMfu.jpg

 

 

Boardul 'Reclamatii Admini' este inutil deoarece nimeni nu se ocupa de el din cate vad.


Edited by ReasoN, 29 September 2016 - 16:34.

  • 8

#2
Cosmiin

Cosmiin

    RCON Administrator


  • Posts
    9,352
  • Topics
    482
  • Reputation
    8009
  • Online
    464 days

Coae, Razvan are ban 99 de la mine wrong..uita-te la cereri unban..unu a injurat serverul si i-am dat ban 99 lui razvan pentru ca playerul respectiv a dat /q si pe razvan l-a conectat serverul cu id-ul aluia care a injurat serverul..


  • 0

#3
M O N T E X

M O N T E X

    Spammer

  • Posts
    2,674
  • Topics
    192
  • Reputation
    7130
  • Online
    129 days

Coae, Razvan are ban 99 de la mine wrong..uita-te la cereri unban..unu a injurat serverul si i-am dat ban 99 lui razvan pentru ca playerul respectiv a dat /q si pe razvan l-a conectat serverul cu id-ul aluia care a injurat serverul..

Bai , nu ma intereseaza de asta , ala e activ dar e de forma.

http://www.xss-serve...tie-razvan-mrr/

 

 

Uita-te la toate reclamatiile lui , cate sunt?Trebuia sa ia demoted de mult dar daca nu are cine sa se ocupe , sa faca sanctiunile in AWP , ce sa fac eu?Daca vrei sa te implici dupa zice lumea 'cine ti-a dat rank sau voie'


  • 0

#4
Cosmiin

Cosmiin

    RCON Administrator


  • Posts
    9,352
  • Topics
    482
  • Reputation
    8009
  • Online
    464 days

fix pe instinct l-a pus ma responsabil fix pe el inactiv..

dark de pe tableta care nu prea are chef sa se ocupe...damn


  • 0

#5
deleted_TheWolf #

deleted_TheWolf #

SCOALA



#6
M O N T E X

M O N T E X

    Spammer

  • Posts
    2,674
  • Topics
    192
  • Reputation
    7130
  • Online
    129 days

fix pe instinct l-a pus ma responsabil fix pe el inactiv..

dark de pe tableta care nu prea are chef sa se ocupe...damn

Macar de s-ar ocupa , asta ma intereseaza , daca sunt inactivi de ce mai au rank?Sa le dea Legend , daca nu se pot ocupa.Si eu astept la un PM cu un cont mai vechi de ceva timp sa-mi raspuna instinct , dar mna.Sa puna pe cineva cu experienta , vechi pe comunitate si activ in acelas timp.

 

iTCTNqA.jpg

 

rJgPqTd.jpg

 

Again.

 

@ Eu imi fac timp sa intru si cu scoala , sunt a 10-a si nu prea am cine stie ce de facut =)).


  • 0

#7
Cosmiin

Cosmiin

    RCON Administrator


  • Posts
    9,352
  • Topics
    482
  • Reputation
    8009
  • Online
    464 days

faza e ca unii din staff au timp dar nu au chef..

i-am dat pm acum 2 zile lui instinct sa arunce o privire la reclamatii admini, a zis 'maine ma ocup.' adica ieri. nu s-a ocupat.


  • 0

#8
M O N T E X

M O N T E X

    Spammer

  • Posts
    2,674
  • Topics
    192
  • Reputation
    7130
  • Online
    129 days

faza e ca unii din staff au timp dar nu au chef..

i-am dat pm acum 2 zile lui instinct sa arunce o privire la reclamatii admini, a zis 'maine ma ocup.' adica ieri. nu s-a ocupat.

Asta e , Carlos a avut sansa sa se ocupe , a dat-o-n bara , eu as cere sa ma ocup dar nu ma baga nimeni in seama , so?

 

http://www.xss-serve...amatiile-admin/ - am facut si poll-ul asta , activitate avem , cel putin eu cu twike si Hammond avem =) , de restul nu prea am stat  sa ma uit.


  • 0

#9
deleted_TheWolf #

deleted_TheWolf #

Faza e ca eu scoala vin acasa la 3 sunt rupt de obosit ma culc 2 ore fac temele si seara intru pe srv. Asa cred ca fac si altii si fiecare cu programul lui. Nu poti obliga acm ca toti adminii sa intre. Instinct , MaxXx si ProLife au si ei scoala,falcutate etc si nah. Acum trebuie sa intelegi si tu. Eu mereu intru seara si dupa ce ies de la scoala imi mai fac timp 30 minute sa intru si eu pe server si cred ca asa face toata lumea. Acm vai ca sunt prea multi admini care nu intra unii nu intra din cauza ca au scoala si unii poate au uitat ca sunt admini. Daca vrei cumpara-ti admin si arata cine e seful :))



#10
M O N T E X

M O N T E X

    Spammer

  • Posts
    2,674
  • Topics
    192
  • Reputation
    7130
  • Online
    129 days

Faza e ca eu scoala vin acasa la 3 sunt rupt de obosit ma culc 2 ore fac temele si seara intru pe srv. Asa cred ca fac si altii si fiecare cu programul lui. Nu poti obliga acm ca toti adminii sa intre. Instinct , MaxXx si ProLife au si ei scoala,falcutate etc si nah. Acum trebuie sa intelegi si tu. Eu mereu intru seara si dupa ce ies de la scoala imi mai fac timp 30 minute sa intru si eu pe server si cred ca asa face toata lumea. Acm vai ca sunt prea multi admini care nu intra unii nu intra din cauza ca au scoala si unii poate au uitat ca sunt admini. Daca vrei cumpara-ti admin si arata cine e seful :))

Nu am zis de ei.Am avut admin.Zic ca sunt admini pe lista aia care n-au mai intrat de ani.Si eu am un program incarcat dar totusi , tot am timp sa intru.Cand vrei ceva , faci  ,eu asa zic.


  • 0

#11
ShakeY.

ShakeY.

    Always and forever.

  • Posts
    6,996
  • Topics
    197
  • Reputation
    6975
  • Online
    163 days

Bai si eu tot asa am programu incarcat, dar intru si ma ocup..nu zic in nume de rau dar multi care au grad nu se ocupa! Mai ales asta cu responsabilii de reclamatii admin...Cu totii stim ca Instinct nu are timp de asa cva...varsta si treburile, Darky no pc no XSS...pfff si sunt multi admini care freaca menta... Acum asta e..  :( .


  • 0

#12
Darky

Darky

    Manager

  • Posts
    5,266
  • Topics
    449
  • Reputation
    5337
  • Online
    210 days

fix pe instinct l-a pus ma responsabil fix pe el inactiv..
dark de pe tableta care nu prea are chef sa se ocupe...damn

Încă nu am primit accesul, contul meu de forum e bugat
  • 2

#13
M O N T E X

M O N T E X

    Spammer

  • Posts
    2,674
  • Topics
    192
  • Reputation
    7130
  • Online
    129 days

@Darky Dar macar un verdict poti da la fiecare reclaamtie..


  • 6

#14
Darky

Darky

    Manager

  • Posts
    5,266
  • Topics
    449
  • Reputation
    5337
  • Online
    210 days

@Darky Dar macar un verdict poti da la fiecare reclaamtie..

Zici ca are sens? După, poate uit să le dau AP-ul.
Eu zic sa mai așteptați puțin. O sa îmi dea max accesul ăla, si o sa pot face rost si de un PC.
  • 0

#15
M O N T E X

M O N T E X

    Spammer

  • Posts
    2,674
  • Topics
    192
  • Reputation
    7130
  • Online
    129 days

Zici ca are sens? După, poate uit să le dau AP-ul.
Eu zic sa mai așteptați puțin. O sa îmi dea max accesul ăla, si o sa pot face rost si de un PC.

Ok, fie ca tine atunci.


  • 0

#16
Vlady.xD

Vlady.xD

    I'm burdened with glorious purpose.

  • Posts
    5,093
  • Topics
    130
  • Reputation
    10619
  • Online
    34 days

Singurul motiv de ce nu pot intra pe SA-MP:

BAC


  • 1

#17
neacristy

neacristy

    Backend Developer

  • Posts
    2,736
  • Topics
    615
  • Reputation
    1712
  • Online
    118 days

Singurul motiv de ce nu pot intra pe SA-MP:

BAC

Same, doar ca:

EXAMEN


  • 1

#18
deleted_TheWolf #

deleted_TheWolf #

parca vad cum va apucati de pe acum pe invatat :)) astea-s scuze mirifice



#19
SkiZzZo

SkiZzZo

    Spammer

  • Posts
    2,682
  • Topics
    120
  • Reputation
    485
  • Online
    61 days

yo nu sunt activ:(

COS - TEL  BI - JU

nu ai vrea sa fie admini si la 5 dimineata cand intrii pe server?

noi nu avem viata?

noi nu dormim?

voi repede...intrati pe server dati un report si gata iesiti...dupa ne faceti reclamatie ca nu ne ocupam

pai noua nu ne ajunge dupa ce stam atat pe server?


Edited by SkiZzZo., 29 September 2016 - 19:07.

  • 1

#20
M O N T E X

M O N T E X

    Spammer

  • Posts
    2,674
  • Topics
    192
  • Reputation
    7130
  • Online
    129 days
@ Eu de ce mă ocupam și nu ziceam nimic? Lasă că-mi iau eu mâine admin și nu o să mai fie așa.
Ps:În timpul zilei și seara , mai ales în weekend.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users