Jump to content

Din păcate, după fix 6 ani în care am avut server-ul găzduit pe aceiași adresă IP și la același host, acesta din urmă se va închide din lipsă de clienți și rentabilitate (ca o paranteză, noi rămăsesem la finalul iernii cel mai mare server găzduit de ei...).

Deocamdată server-ul nu știu în ce măsura mai funcționează așa cum ar trebui, am trimis un tichet către reprezentanții host-ului la care așteptăm răspuns. Pe baza răspunsurilor acestora vom analiza situația și vom lua o decizie cu privire la modul cel mai optim de a continua server-ul.

Oricare ar fi decizia și calea de urmat, noi nu ne vom oprii aici, ci vom continua ceea ce am început în urmă cu 8 ani de zile.

În cel mai rău caz, server-ul va fi oprit câteva zile. Vom reveni însă cu câteva update-uri și cu listări premium pentru a minimiza aceste efecte.
Vă recomandăm să adăugați la favorite adresa: SAMP.XSS-SERVER.COM:7777

Unfortunately, after exactly 6 years in which we had the server hosted on the same IP and at the same host, the latter will close due to lack of customers and profitability (we were at the end of winter the largest server hosted by them ...).

For now, we do not know if the the server works the way it should, we have sent a ticket to the host s representatives and we re waiting for an answer. Based on their responses, we will review the situation and we will take a decision on how to continue with the server.

Whatever the decision will be, we won t stop here, we will continue what we started 8 years ago.

In the worst case, the server will not work for a few days. But we ll come back with some updates and premium listings to minimize these effects.
We recomand to add the following address in your favorites: SAMP.XSS-SERVER.COM:7777

Alta intrebare

• This topic is locked This topic is locked
7 replies to this topic

deleted_Putin cel Mare

deleted_Putin cel Mare
Deci cu banii ramasi cand luasem cs:go pe 5,49 euro app cum ii pot folosi? Adik cand ieri vroiam sa imi cumpar ETS 2 Nu ma lasa , trebuia din nou sa bag un cod. .

Slow

Slow

ˇ︿ˇ

• Topics
    764
    184 days
Skinuri pe cs.
  • 1

reddit

reddit

serving in the 9years old army

• Topics
    537
    200 days

Pune o poza cum ca nu te lasa, si una la portofelul steam.

• 0

deleted_Putin cel Mare

deleted_Putin cel Mare

Am 4,50euro in cont insa nu stiu cum sa cumpar ceva din banii aia , cand plec acolo sa cumpar ETS 2 Nu stiu ce tabel sa aleg(cum sa platesti : paysafecard, paypal)

Giskard

Giskard

Retired Driver

• Topics
    440
    62 days

payday2, fallout nv, l4d2 , gmod.... sunt destule . 

• 0

reddit

reddit

serving in the 9years old army

• Topics
    537
    200 days

Am 4,50euro in cont insa nu stiu cum sa cumpar ceva din banii aia , cand plec acolo sa cumpar ETS 2 Nu stiu ce tabel sa aleg(cum sa platesti : paysafecard, paypal)

Pai nu trebuie sa alegi vreun tabel cred,apesi pe add to cart,purchase for myself,payment method:My Steam Wallet si accepti condintiile si alea. 

• 0

rullz

rullz

Respected

• Topics
    91
    29 days

te duci la joc

dai add a game

dai ca esti de acord cu termenii din 16 martie sau aprilie,am uitat

si cand te intreaba daca vrei cadou pentru un prieten

vine asa acolo la faza aia cu cadoul:

sa cumperi pentru tine sau pentru un prieten

tu alegi prima varianta

dupa nuj ce mai apare si continui

si gata ai jocu

• 2

deleted_Putin cel Mare

deleted_Putin cel Mare