Jump to content


Photo

Rocket Event #4 (1.12.2015)


  • This topic is locked This topic is locked
33 replies to this topic

#1
MaxXx

MaxXx

    Project Manager & Developer

  • Posts
    3,261
  • Topics
    222
  • Reputation
    14268
  • Online
    214 days

Pentru ca maine e o zi destul de importanta pentru toti romanii, XSS o sarbatoreste si in acest an prin organizarea unui event!

Asemeni Rocket Event-urilor anterioare, event-ul de maine se va desfasura la fel, dupa aceiasi organizare.

 

Desfasurare:

- Toti jucatorii vor primii rocket la inceputul event-ului si apoi la fiecare spawn pana la terminarea sa.

- Pe timpul event-ului Kill-urile, Killing Spree-ul si alte statistici de genul nu se vor adauga la /stats.

- Event-ul se va desfasura pe toata harta! In anii trecuti spawn-urile clanurilor si ale gang-urilor erau dezactivate, de data asta nu vor mai fi pentru ca statisticile respectiva oricum nu se vor adauga la /stats, /gstats, etc.

- Castigator este cel care la final strange cele mai multe kill-uri!

- Adminii de level 8, 9 si 10 nu au voie sa participe. Ceilalti au voie sa participe, insa, sunt obligati sa se ocupe de reports si de problemele aparute pe durata event-ului.

- Kill-urile facute in timpul event-ului se reseteaza doar daca jucatorul respectiv iese de pe server. Asta inseamna ca jucatorul trebuie sa ramana online pe server pana la terminarea event-ului ca sa fie sigur ca a castigat ceva.

- Jucatorii prinsi cu coduri sau care incurca in vreun fel desfasurarea event-ului, vor primii direct ban o zi, fara vreun avertizment!

- Event-ul se va desfasura in trei etape la ore diferite. Una la 16:00, a doua la 19:30, iar ultima si cea mai importanta, la 20:15!

 

Premii:

- Event 16:00 | Admin level 5, VIP (permanent), 50.000 Coins.

- Event 19:45 | Admin level 8, VIP (permanent), 80.000 Coins, $999.999.999, 5 key-uri artificii.

- Event 20:15 | Admin level 10, VIP Gold (permanent), 100.000 Coins, $999.999.999, 10 key-uri de artificii, o masina personala, un key de 10.000 Kills, Rank-up pe forum (ex: daca e membru, va primii VIP, daca e VIP, va primii Moderator, daca e Moderator, va primii S.Admin). 

 

Succes!


  • 13

#2
Blind

Blind

    Jr. Member

  • Posts
    158
  • Topics
    35
  • Reputation
    250
  • Online
    5 days

Pentru ca maine e o zi destul de importanta pentru toti romanii, XSS o sarbatoreste si in acest an prin organizarea unui event!

Asemeni Rocket Event-urilor anterioare, event-ul de maine se va desfasura la fel, dupa aceiasi organizare.

 

Desfasurare:

- Toti jucatorii vor primii rocket la inceputul event-ului si apoi la fiecare spawn pana la terminarea sa.

- Pe timpul event-ului Kill-urile, Killing Spree-ul si alte statistici de genul nu se vor adauga la /stats.

- Event-ul se va desfasura pe toata harta! In anii trecuti spawn-urile clanurilor si ale gang-urilor erau dezactivate, de data asta nu vor mai fi pentru ca statisticile respectiva oricum nu se vor adauga la /stats, /gstats, etc.

- Castigator este cel care la final strange cele mai multe kill-uri!

- Adminii de level 8, 9 si 10 nu au voie sa participe. Ceilalti au voie sa participe, insa, sunt obligati sa se ocupe de reports si de problemele aparute pe durata event-ului.

- Kill-urile facute in timpul event-ului se reseteaza doar daca jucatorul respectiv iese de pe server. Asta inseamna ca jucatorul trebuie sa ramana online pe server pana la terminarea event-ului ca sa fie sigur ca a castigat ceva.

- Jucatorii prinsi cu coduri sau care incurca in vreun fel desfasurarea event-ului, vor primii direct ban o zi, fara vreun avertizment!

- Event-ul se va desfasura in trei etape la ore diferite. Una la 16:00, a doua la 19:30, iar ultima si cea mai importanta, la 20:15!

 

Premii:

- Event 16:00 | Admin level 5, VIP (permanent), 50.000 Coins.

- Event 19:30 | Admin level 8, VIP (permanent), 80.000 Coins, $999.999.999, 5 key-uri artificii.

- Event 20:15 | Admin level 10, VIP Gold (permanent), 100.000 Coins, $999.999.999, 10 key-uri de artificii, o masina personala, un key de 10.000 Kills, Rank-up pe forum (ex: daca e membru, va primii VIP, daca e VIP, va primii Moderator, daca e Moderator, va primii S.Admin). 

 

Succes!

Deabea astept xD


  • 0

#3
eSu.familia Armando

eSu.familia Armando

    Newbie

  • Posts
    24
  • Topics
    21
  • Reputation
    -10
  • Online
    7 hours

Adrian esti prea daruitor...Admin 5, 8, 9?.....cam mult! Dar tu decizi de asta s-a inventat demote=)0


  • -1

#4
Dani.

Dani.

    Jr. Member

  • Posts
    209
  • Topics
    106
  • Reputation
    168
  • Online
    14 days

UN-BAN ME Ba, ce pana mea, nu mai primesc si eu un-ban? :(


  • -1

#5
senzor

senzor

    rege mustacios ca pe cartile de joc

  • Posts
    2,361
  • Topics
    742
  • Reputation
    1967
  • Online
    104 days

unban http://www.xss-serve...me/#entry314080

am primit aiurea =))

eu o sa castig al doilea event


  • -1

#6
P U N K E R

P U N K E R

    Very Important Person

  • Posts
    1,754
  • Topics
    200
  • Reputation
    2268
  • Online
    77 days

Foarte tare :) Oricum, nu cred ca voi castiga eventul pentru ca va trebuie sa ma ocup si de reporturi.


  • -1

#7
Joe.

Joe.

    Think big and dream bigger Ready ,set ,pull the trigger

  • Posts
    270
  • Topics
    66
  • Reputation
    977
  • Online
    22 days

Ar trebui ca şi adminii de lv 8 ,9 şi 10 să primească ceva măcar ...

Mie nu-mi convine să stau şi să mă uit numa!  :lol2:


  • 3

#8
SANS

SANS

    Newbie

  • Posts
    67
  • Topics
    4
  • Reputation
    -143
  • Online
    18 hours
Max daca are cineva board moderator i-a administrator?
  • -2

#9
r a z o r

r a z o r

    And His Name is JOHN CENA

  • Posts
    1,775
  • Topics
    441
  • Reputation
    1162
  • Online
    133 days

wtf ce premiu e pt ultimul event ... si din cate imi aduc aminte spawn-urile la gang-uri si clan-uri erau defapt activate ca stiu ca faceam spawn-kill in baza mq


  • -1

#10
linii.bro

linii.bro

    In my grave, I'll rot

  • Posts
    1,601
  • Topics
    565
  • Reputation
    1238
  • Online
    97 days

Keyuri de artificii =)) mor :]] am vreo 10-15 d'alea :'(  Poate am si eu noroc si castig vreun event, dar Max, daca are deja VIP permanent ce-i dai in schimb?


  • 0

#11
hammondbukhamseen

hammondbukhamseen

    mason


  • Posts
    2,624
  • Topics
    253
  • Reputation
    3624
  • Online
    153 days

asta e dezavantajul sa ai admin 10..


  • -1

#12
Slow

Slow

    ˇ︿ˇ

  • Posts
    3,526
  • Topics
    765
  • Reputation
    6536
  • Online
    186 days
#4 <3
  • 4

#13
# DeaD

# DeaD

    Helper

  • Posts
    420
  • Topics
    147
  • Reputation
    1200
  • Online
    10 days
Maine fiind marti nu?
  • 3

#14
DWIGHT

DWIGHT

    Oldish'

  • Posts
    15,000
  • Topics
    1140
  • Reputation
    20000
  • Online
    194 days

Deci daca-s S.ADmin primesc BM daca am admin lvl 9 primesc lvl 19 =)) gata am inteles.

 

baaa LVL 9 NU? 

 

Visu meu e suplberat :(


  • 0

#15
Jake.

Jake.

    ŠŤ∂₣₣

  • Posts
    115
  • Topics
    29
  • Reputation
    140
  • Online
    14 days

Daca iau s.admin pe forum,ar fi tava,dar tre' sa ma pregatesc din timp.


  • 2

#16
deleted_Putin cel Mare

deleted_Putin cel Mare
Asa mai merge max baga Ceva Anti rapid fire... anul trecut Toti aveau

#17
Swepy

Swepy

    Bass Generation

  • Posts
    3,458
  • Topics
    684
  • Reputation
    3794
  • Online
    75 days

Pentru ca maine e o zi destul de importanta pentru toti romanii, XSS o sarbatoreste si in acest an prin organizarea unui event!

Asemeni Rocket Event-urilor anterioare, event-ul de maine se va desfasura la fel, dupa aceiasi organizare.

 

Desfasurare:

- Toti jucatorii vor primii rocket la inceputul event-ului si apoi la fiecare spawn pana la terminarea sa.

- Pe timpul event-ului Kill-urile, Killing Spree-ul si alte statistici de genul nu se vor adauga la /stats.

- Event-ul se va desfasura pe toata harta! In anii trecuti spawn-urile clanurilor si ale gang-urilor erau dezactivate, de data asta nu vor mai fi pentru ca statisticile respectiva oricum nu se vor adauga la /stats, /gstats, etc.

- Castigator este cel care la final strange cele mai multe kill-uri!

- Adminii de level 8, 9 si 10 nu au voie sa participe. Ceilalti au voie sa participe, insa, sunt obligati sa se ocupe de reports si de problemele aparute pe durata event-ului.

- Kill-urile facute in timpul event-ului se reseteaza doar daca jucatorul respectiv iese de pe server. Asta inseamna ca jucatorul trebuie sa ramana online pe server pana la terminarea event-ului ca sa fie sigur ca a castigat ceva.

- Jucatorii prinsi cu coduri sau care incurca in vreun fel desfasurarea event-ului, vor primii direct ban o zi, fara vreun avertizment!

- Event-ul se va desfasura in trei etape la ore diferite. Una la 16:00, a doua la 19:30, iar ultima si cea mai importanta, la 20:15!

 

Premii:

- Event 16:00 | Admin level 5, VIP (permanent), 50.000 Coins.

- Event 19:30 | Admin level 8, VIP (permanent), 80.000 Coins, $999.999.999, 5 key-uri artificii.

- Event 20:15 | Admin level 10, VIP Gold (permanent), 100.000 Coins, $999.999.999, 10 key-uri de artificii, o masina personala, un key de 10.000 Kills, Rank-up pe forum (ex: daca e membru, va primii VIP, daca e VIP, va primii Moderator, daca e Moderator, va primii S.Admin). 

 

Succes!

Moama eu vreau sa castig la ultimuuul! =]]


  • -1

#18
FORSSALLE

FORSSALLE

    NFz

  • Posts
    234
  • Topics
    41
  • Reputation
    347
  • Online
    5 days

Le castig pe toate.


  • 2

#19
vladtepes

vladtepes

    ------

  • Posts
    1,693
  • Topics
    346
  • Reputation
    1052
  • Online
    56 days

Abia astept ;p


  • 0

#20
Vlady.xD

Vlady.xD

    I'm burdened with glorious purpose.

  • Posts
    5,093
  • Topics
    130
  • Reputation
    10619
  • Online
    34 days
Off ,nu pot participa si imi doream mult Moderator,ca pe vremuri ...
Super tare event-ul,cel mai bun sa castige :).
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users