Jump to content


Photo

Cerere unbannnn!!!!!!!!!!!!! baaaaaaaaaaaaaaaaa


  • This topic is locked This topic is locked
21 replies to this topic

#1
#Nike

#Nike

    .::‡Gold.Vip+Stats 9/10‡::.

  • Posts
    157
  • Topics
    36
  • Reputation
    173
  • Online
    9 days

Nickname pe server:[XSS]NIKE_.

Data/Ora banului:20.10.2015 
Poza cu motivul banului:YTN34Vo.png
Adminul ce te-a banat:Prostu de SIzzie mamaaaaa ba ce nab eeeee cum sa dea asa banu maa dabia am luat unbannn
Care sunt motivele pentru care doresti unban?:Sa ma joc ce admini sunteti voi ma ce visati ca am eu hackuri?? dativa-n ceapa. :\ vreti poza cu cleo maa?? SiZZie esti pe lista mea neagra sa vezi tu...  Si acum stiu ce se intampla nu imi da unban nici reddit ca il stiu eu pe ala.... 


  • -1

#2
c0re.

c0re.

    Last Motherfucker Breathin'

  • Posts
    2,749
  • Topics
    391
  • Reputation
    7433
  • Online
    92 days

Nickname pe server:[XSS]NIKE_.
Data/Ora banului:20.10.2015 Poza cu motivul banului:YTN34Vo.pngAdminul ce te-a banat:Prostu de SIzzie mamaaaaa ba ce nab eeeee cum sa dea asa banu maa dabia am luat unbannnCare sunt motivele pentru care doresti unban?:Sa ma joc ce admini sunteti voi ma ce visati ca am eu hackuri?? dativa-n ceapa. :\ vreti poza cu cleo maa?? SiZZie esti pe lista mea neagra sa vezi tu...  Si acum stiu ce se intampla nu imi da unban nici reddit ca il stiu eu pe ala.... 

usor cu limbajul.
On gg sizzle
  • 4

#3
swifferKOV™

swifferKOV™

    Big' playa!

  • Posts
    1,615
  • Topics
    96
  • Reputation
    955
  • Online
    16 days

:)) Ok , nu ma inspaimanta cu nimic , te-am filmat de 2 ori , odata cand treci cu pk+airbreak de la tine din baza ( care e sub pamant afara pe strada ) si a doua oara cand se ve de ca e double . Plus ca ai mai avut ban 30 zile pentru aim , nu te-ai invatat minte ? Nu e treaba mea

 

EDIT : Videourile sunt postate mai jos .


  • 5

#4
c0re.

c0re.

    Last Motherfucker Breathin'

  • Posts
    2,749
  • Topics
    391
  • Reputation
    7433
  • Online
    92 days

:)) Ok , nu ma inspaimanta cu nimic , te-am filmat de 2 ori , odata cand treci cu pk+airbreak de la tine din baza ( care e sub pamant afara pe strada ) si a doua oara cand se ve de ca e double . Plus ca ai mai avut ban 30 zile pentru aim , nu te-ai invatat minte ? Nu e treaba mea
 
DAU EDIT CU VIDEO

Defapt a avut ban 10 zile de la mine, după 2 zile când a expirat a luat de la tupac( tot 10 zile ), și acum din nou
  • 0

#5
swifferKOV™

swifferKOV™

    Big' playa!

  • Posts
    1,615
  • Topics
    96
  • Reputation
    955
  • Online
    16 days

 

:)) Ok , nu ma inspaimanta cu nimic , te-am filmat de 2 ori , odata cand treci cu pk+airbreak de la tine din baza ( care e sub pamant afara pe strada ) si a doua oara cand se ve de ca e double . Plus ca ai mai avut ban 30 zile pentru aim , nu te-ai invatat minte ? Nu e treaba mea
 
DAU EDIT CU VIDEO

Defapt a avut ban 10 zile de la mine, după 2 zile când a expirat a luat de la tupac( tot 10 zile ), și acum din nou

 

:)) 30 in total numai bine . Oricum juca de pe alte conturi cu numele [XSS]POL1 sau ceva de genu


  • 3

#6
#Nike

#Nike

    .::‡Gold.Vip+Stats 9/10‡::.

  • Posts
    157
  • Topics
    36
  • Reputation
    173
  • Online
    9 days

1) ala e parkour si oricine care are pk poate face asta  si 2) ce am eu ma doublegun.cs?? cumva vorbesti de tine? imi pare rau ca nu exiista o chestie sa depisteze max sau prolife toti players care au hackuri... sa vedem cine are mai mult eu sau tu eu cred ca tu ...


  • 0

#7
swifferKOV™

swifferKOV™

    Big' playa!

  • Posts
    1,615
  • Topics
    96
  • Reputation
    955
  • Online
    16 days

1) ala e parkour si oricine care are pk poate face asta  si 2) ce am eu ma doublegun.cs?? cumva vorbesti de tine? imi pare rau ca nu exiista o chestie sa depisteze max sau prolife toti players care au hackuri... sa vedem cine are mai mult eu sau tu eu cred ca tu ...

Scuze , dar cand eram praf la dm preferam sa raman praf decat sa joc cu coduri sa te ia toata lumea in ras .

 

 

 

Ai luat 30 zille. Odata

DELETE .


  • 4

#8
#Nike

#Nike

    .::‡Gold.Vip+Stats 9/10‡::.

  • Posts
    157
  • Topics
    36
  • Reputation
    173
  • Online
    9 days

Ce coduri ma voi sunteti normali la cap? doamne deci mor aici .. Doamne ce coduri baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ?????? 


  • 0

#9
swifferKOV™

swifferKOV™

    Big' playa!

  • Posts
    1,615
  • Topics
    96
  • Reputation
    955
  • Online
    16 days

Poftim puisor , la sec 17 se ved clar ca ai faster c-bug(doublegun.cs) 


  • 6

#10
#Nike

#Nike

    .::‡Gold.Vip+Stats 9/10‡::.

  • Posts
    157
  • Topics
    36
  • Reputation
    173
  • Online
    9 days

Am vazut si videoclipu ala cu pk al meu "PUISOR" si ce? pff ce imi iau ca am facut aia?? a? zi si tu?? jail 5 minute =))) in plus nici warn sau kick nu stii sa dai?? stii ca de cand am luat eu unban nu am primit nici un kick sau nici un warn?? si te trezesti tu mai smecher sa imi dai direct ban.. hai ma ma lasi cu vrajerile tale ... 


  • 0

#11
c0re.

c0re.

    Last Motherfucker Breathin'

  • Posts
    2,749
  • Topics
    391
  • Reputation
    7433
  • Online
    92 days

Am vazut si videoclipu ala cu pk al meu "PUISOR" si ce? pff ce imi iau ca am facut aia?? a? zi si tu?? jail 5 minute =))) in plus nici warn sau kick nu stii sa dai?? stii ca de cand am luat eu unban nu am primit nici un kick sau nici un warn?? si te trezesti tu mai smecher sa imi dai direct ban.. hai ma ma lasi cu vrajerile tale ...

scz , citez dintr-o reclamație in care a răspuns pro, de la un Player puţin mai " nou " pe comunitate, decât tine : ești player vechi, ști regulile, a procedat corect când ți-a dat ban.
Apropo, 2x post, Warned.
  • 0

#12
#Nike

#Nike

    .::‡Gold.Vip+Stats 9/10‡::.

  • Posts
    157
  • Topics
    36
  • Reputation
    173
  • Online
    9 days

ba  ce reguli baaaaaa ca nu am coduri si ce daca am folosit pk in dm pff bagati-mi jail... trb sa dea intai kick sau warn


  • 0

#13
swifferKOV™

swifferKOV™

    Big' playa!

  • Posts
    1,615
  • Topics
    96
  • Reputation
    955
  • Online
    16 days

Sebl vede auto.cbug + double.gun

 

Scz ca ma bag, se vede clar doublegun si auto cbug-u

Delete !


  • 3

#14
# GABY

# GABY

    Expect a long way.

  • Posts
    486
  • Topics
    43
  • Reputation
    168
  • Online
    12 days

Mda busted by NOTO , gg man  .


  • 0

#15
Alpha™

Alpha™

    God Forgives, I Don't

  • Posts
    8,130
  • Topics
    137
  • Reputation
    16087
  • Online
    66 days
Gg noto bine iai facut ahahahahahaha
  • 2

#16
DWIGHT

DWIGHT

    Oldish'

  • Posts
    15,000
  • Topics
    1140
  • Reputation
    20000
  • Online
    194 days
http://www.xss-serve...ke/#entry295585
  • 4

#17
VeNoM

VeNoM

    Respected

  • Posts
    868
  • Topics
    106
  • Reputation
    1133
  • Online
    96 days

De cand ii aici off topic?...

Nu mai comentati aiurea, nu aveti legatura nu va bagati.


  • 0

#18
Alpha™

Alpha™

    God Forgives, I Don't

  • Posts
    8,130
  • Topics
    137
  • Reputation
    16087
  • Online
    66 days

Nike nu ai mai mult de 10 ani. PLS NO-WARN


  • 0

#19
#Nike

#Nike

    .::‡Gold.Vip+Stats 9/10‡::.

  • Posts
    157
  • Topics
    36
  • Reputation
    173
  • Online
    9 days

am 13 ani ba lab*... si nu ma fa pe mine cum te faci pe tine.. 


  • 0

#20
Alpha™

Alpha™

    God Forgives, I Don't

  • Posts
    8,130
  • Topics
    137
  • Reputation
    16087
  • Online
    66 days

am 13 ani ba lab*... si nu ma fa pe mine cum te faci pe tine.. 

Deci, tu incepi si ma injuri?Adica te rog frumos, eu doar mi-am dat cu parerea pt ca deja m-ai enervat cu atatea cereri de unban.Am zis si in cererea trecutea, a ta ,de unban sa renunti la coduri dar tu nu m-ai ascultat si acum incepi sa ma injuri? Pt o parere? Ai demonstrat ca esti foarte matur.Scuza-ti-ma ca m-am bagat dar trb sa spun asta unui copil ca asta.Si totusi tu tot nu vrei sa te potolesti! O sa ai la banuri de acum in colo uite-te aici la mine de nu zic adevarul.

Cam atat am avut de spus.

Scuzati-ma daca am mai avut greseli dar sunt pe telefon.


  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users