Jump to content

Photo

Aimers, Anti-Aim | Hall of Fame.

- - - - -

• This topic is locked This topic is locked
93 replies to this topic

kenPF

kenPF

put the weed in the coconut and light that shit up

• Topics
    384
    94 days

Ce noroc pe mine ca n am mai intrat

• 1

Edward.

Edward.

The Grizly Is Back.

• Topics
    498
    64 days
Vedeti ma ca n-am aimbot ca daca aveam luam kick asa ca nu va mai cacati pe voi ca am aimbot. :@
  • 0

Blaze

Blaze

old member

• Topics
    140
    7 days

Vedeti ma ca n-am aimbot ca daca aveam luam kick asa ca nu va mai cacati pe voi ca am aimbot. :@

eu stiam ca nu ai.

• 0

kentZEW

kentZEW

L E G E N D

• Topics
    232
    75 days

=)))) Crezi ca e greu sa-l scoti cand ai vazut ce sistem a facut Max ? 

• 0

deleted_4SALE.

deleted_4SALE.

=)))) Crezi ca e greu sa-l scoti cand ai vazut ce sistem a facut Max ?
Mare dobitoc esti, ai de capul mereu :)))))))))))))))) xly scrie pe tine =))

deleted_GlontZi

deleted_GlontZi

@MaxXx

Ban log 07/10/2015 at 19:07:16 [ekT.Force]Shawn.] has been banned for 30 days by [XSS]GlontZi1337_. Reason: by max

inca unu banat.

ELIAS

ELIAS

AKA DR.FLOW

• Topics
    94
    11 days

Gj max

• 0

P U N K E R

P U N K E R

Very Important Person

• Topics
    200
    77 days

Stiam ca forseil are aim ;[

• 0

MaxXx

MaxXx

Project Manager & Developer

• Topics
    220
    208 days

Hai hopaaaaaaaa ba kent, ce, esti jmeker ? Nu stii cum functioneaza aimu', da' stii sa-l folosesti :blink: Suporta consecintele si nu te mai plange

mda..nu posta daca nu stii sau esti cumva.
Kent are 4 loguri 2 cu deagle.
Scriptul ia pl doar de max 0.8,mai mare de 0.8 nu te mai controleaza.(Depinde cum l-a configurat Max)
Pt 4 errori ale filescriptului sa iei ban 30 zile :|.
La fel si la Blaze.
Insa acest sistem nu detecteaza anumite tipuri de aim,care nu schimba directia hit-ului.
Ma poti 'lumina' cu privire la ce ai zis acolo ? Stau, citesc, recitesc si nu inteleg nimic.
Se crede și el scripter.
Sa i-ti explice tupac.Marele scripter si pupincurist 2k15 & 2k16.

Pt Max: Ce incercati voi e sa faceti ceva perfect (anti-aim) intr-un joc plin de bug-uri.Cel mai mare fiind delay-ul.

Am spus deja ca sistemul de pe server are o marja de eroare pe care log-ul nu o avea. Nu am sustinut ca e perfect, nici nu are cum sa fie, intotdeauna va exista o marja de eroare in care trebuie sa incadrezi orice anti-cheat creat pe SA-MP. Am spus doar ca e destul de precis, chiar foarte precis as putea spune =) dovada numarul mare al celor care au recunoscut ca au aim. Am spus ca se pot strecura si greseli, de aceea nu apari in lista celor ce trebuiau sa primeasca ban. Log-ul tau e prea mic de doar cateva shot-uri, dar asta nu inseamna neaparat ca e o greseala a server-ului, exista posibilitatea ca intr-adevar sa fi fost aim (poate na, ai zis sa-l testezi sa vezi si tu ce face, etc). Server-ul detecteaza daca ai aim pe baza traiectoriei glontului si a distantei dintre cateva puncte. Chestiile astea nu pot fi gresite atat de usor de server... insa, ca in cazul oricarei aplicatii, pot exista si exceptii pe care, cu toate astea, am incercat sa le elimin din 'ecuatie' tocmai pentru a nu exista loc de erori.

• 4

deleted_Ionuţ

deleted_Ionuţ

A da v-am aratat eu mai demult un videoclip in care avea aim Forsalle_ dar cine dracu ma credea.

deleted_4SALE.

deleted_4SALE.

A da v-am aratat eu mai demult un videoclip in care avea aim Forsalle_ dar cine dracu ma credea.

Cand jucai tu chiar n-aveam aimbot,tu doar aberezi esti un rat*t care se crede bun dar e puscarie la DM. Te distrug si acum daca vrei (cu tot cu system-ul de anti-aimbot, ca sa vezi ca daca as avea aim as lua kick)  te astept cand vrei.

deleted_Axee

deleted_Axee

Cand jucai tu chiar n-aveam aimbot,tu doar aberezi esti un rat*t care se crede bun dar e puscarie la DM. Te distrug si acum daca vrei (cu tot cu system-ul de anti-aimbot, ca sa vezi ca daca as avea aim as lua kick)  te astept cand vrei.

Cuminte burunduc mic,ca nu poti sa minti,deja toti te cunosc cum tu minti :) ,daca ai folosit aim asta da dovada ca nu esti bun deloc in dm ,de aia aimbot-ul nu se poate lasa de tine macar pe un minut.

deleted_4SALE.

deleted_4SALE.

Cuminte burunduc mic,ca nu poti sa minti,deja toti te cunosc cum tu minti :) ,daca ai folosit aim asta da dovada ca nu esti bun deloc in dm ,de aia aimbot-ul nu se poate lasa de tine macar pe un minut.
Fratele lui AlinIonutz, iti explica ceva, imi zici exact opusul, ai de pua mea.

Blaze

Blaze

old member

• Topics
    140
    7 days

alinionut is back ? DAFUQQQQQ =)))))))))))))))))))))

• 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users