Jump to content


Photo

The New Generation of Gangs!

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
47 replies to this topic

#41
MaxXx

MaxXx

    Project Manager & Developer

  • Posts
    3,261
  • Topics
    222
  • Reputation
    14268
  • Online
    214 days

Si la a mea te-ai uitat?

Nu stiu peste ce baza m-am uitat acum, dar iar m-am umplut de peri albi in cap. 

Am zis fara garduri! Voi CAT DE IMBECILI PUTETI FI SA IMI PUNETI GARD DE JUMATATE DE KM ?

Bine ca nu i-ati pus si acoperis. Sa donati pentru schimbarea hartii la gang ca asa meritati, pur si simplu va bateti joc.

 

Nu stiu cum reusesc sa rezist de 4 ani incoace... dar in timpul asta am imbatranit dracu cu 10 ani.


  • 5

#42
r a z o r

r a z o r

    And His Name is JOHN CENA

  • Posts
    1,775
  • Topics
    441
  • Reputation
    1162
  • Online
    133 days

creca la a noastra te-ai uitat aia din Lv unde era gangu AFD adik ala a lu fabian , nu? pai asa au spus membri -.- eu i-am intrebat si asa au zis


  • 0

#43
MaxXx

MaxXx

    Project Manager & Developer

  • Posts
    3,261
  • Topics
    222
  • Reputation
    14268
  • Online
    214 days

Refaceti-va hartile pana la sfarsitul saptamanii... am sa vi le pun cand sunt gata.

Tot atunci am sa va adaug si pickup-urile de health + armour. N-are rost sa le pun de acum ca sa le modific ulterior =).


  • 2

#44
Legolas

Legolas

    .

  • Posts
    912
  • Topics
    193
  • Reputation
    1100
  • Online
    47 days

Refaceti-va hartile pana la sfarsitul saptamanii... am sa vi le pun cand sunt gata.

Tot atunci am sa va adaug si pickup-urile de health + armour. N-are rost sa le pun de acum ca sa le modific ulterior =).

Ba , aia de la dark n-are un gard de 2189371298371298371 2893712  juma de km. L-am facut umpic mai mare ca sa nu sara peste el.. i wrong?


  • 0

#45
r a z o r

r a z o r

    And His Name is JOHN CENA

  • Posts
    1,775
  • Topics
    441
  • Reputation
    1162
  • Online
    133 days

eu acum l-am facut perfect :) nici nu pot sari peste el doar cu parkour o sa sara in fine -.- le dau jail daca folosesc parkour in gang zone


  • 0

#46
Legolas

Legolas

    .

  • Posts
    912
  • Topics
    193
  • Reputation
    1100
  • Online
    47 days

eu acum l-am facut perfect :) nici nu pot sari peste el doar cu parkour o sa sara in fine -.- le dau jail daca folosesc parkour in gang zone

si eu la fel.. daca il fac prea mic , il sar aia si gate-ul e facut degeaba atunci... 


  • 0

#47
r a z o r

r a z o r

    And His Name is JOHN CENA

  • Posts
    1,775
  • Topics
    441
  • Reputation
    1162
  • Online
    133 days

 

eu acum l-am facut perfect :) nici nu pot sari peste el doar cu parkour o sa sara in fine -.- le dau jail daca folosesc parkour in gang zone

si eu la fel.. daca il fac prea mic , il sar aia si gate-ul e facut degeaba atunci... 

 

pai daca tu nu ai vrut sa iei adminu lui Kuwapt asa puteai sa le dai jail -.-


  • 0

#48
Legolas

Legolas

    .

  • Posts
    912
  • Topics
    193
  • Reputation
    1100
  • Online
    47 days

 

 

eu acum l-am facut perfect :) nici nu pot sari peste el doar cu parkour o sa sara in fine -.- le dau jail daca folosesc parkour in gang zone

si eu la fel.. daca il fac prea mic , il sar aia si gate-ul e facut degeaba atunci... 

 

pai daca tu nu ai vrut sa iei adminu lui Kuwapt asa puteai sa le dai jail -.-

 

De ce as face asta? Nu puteti sa va ocupati voi? Gata c-o dam in off..


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users