Jump to content


Photo

The New Generation of Gangs!

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
47 replies to this topic

#21
.XSS. b0y42O

.XSS. b0y42O

    XSS VIP

  • Posts
    1,214
  • Topics
    158
  • Reputation
    1057
  • Online
    11 days

Max aici la bazele mari ar cam exista o problema te duci cu tot gangul si apoi ramane unu cu vip gold si își da /invisible si se ascunde ,iar ceilalți pot captura din spawn protejat

In teritoriu /godcar /god /godmode /invisible se dezactiveaza. Nu foloseste nimeni /invisible :)))) Nu le mai da idei astora ca nu o sa fie bine. Probabil la chestia cu capture din spawn-ul protejat Max o sa faca ceva sa nu poti sa capturezi un gang daca esti in spawn (daca e protejat)

 

 

Max,problema e, teritorile sunt mai mari ca bazele,ne pui sa jucam soarecele si pisica ? :))

Asta e si ideea :)) Glumesc. Adevarat...gen mQ care are teritoriul cat jumate din Las Veturas. Tocmai mi-ai dat o idee. Merg sa postez :))


Edited by ๖ۣۜThe๖ۣۜQ, 09 February 2015 - 13:58.

  • 0

#22
deleted_Ionuţ

deleted_Ionuţ

Insfarsit!

;)



#23
Darky

Darky

    Manager

  • Posts
    5,266
  • Topics
    449
  • Reputation
    5337
  • Online
    210 days

 

Vei adaugă pickuri minigun rocket? Ca tot vb de arme

Probabil alea o sa fie mai scumpe.

 

ON: Am testat BETA atunci cand m-a chemat Edi...Eu zic ca e destul de OK. Ai rezolvat atunci pe moment unele buguri. In base poti juca cu 40-45 fps linistit acum ca nu mai sunt gates. Chestia cu /gtank mi se pare ok. Eu zic sa pui si o limita de gp pentru /gtank pentru ca unii Owneri poate nu vor sa dea acces...Eu as zice ca daca ai minim 300 gp sa ai acces automat la /gtank fara sa mai ceri aprobarea unui Owner din gang. In rest e ok. Apropo. Pick-up-urile de health si armour care sunt in baza respectiva sa le poata folosi DOAR MEMBRII din acel gang si la un anumit timp...2-3 minute daca vrei. Pentru ca asa o sa se gaseasca un but sa stea in armour pick-up si sa traga...Si o sa-l omori la Craciun.

 

mno, fiecare owner decide ce face cu gangul lui ... si da, s-ar putea sa fie accesul la tank la un anumit numar de gp / la permisiunea unui owner


  • 3

#24
StyleFARAONU

StyleFARAONU

    Cf hamm?

  • Posts
    668
  • Topics
    121
  • Reputation
    668
  • Online
    18 days

Baza noua... yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeyyyy


  • 1

#25
Deagle

Deagle

    Newbie

  • Posts
    43
  • Topics
    9
  • Reputation
    48
  • Online
    3 days
Fain :D
  • 0

#26
StyleFARAONU

StyleFARAONU

    Cf hamm?

  • Posts
    668
  • Topics
    121
  • Reputation
    668
  • Online
    18 days
Pot să-ţi dau nouă baza sâmbătă-duminică??
  • 0

#27
Legolas

Legolas

    .

  • Posts
    912
  • Topics
    193
  • Reputation
    1100
  • Online
    47 days

 

 

Vei adaugă pickuri minigun rocket? Ca tot vb de arme

Probabil alea o sa fie mai scumpe.

 

ON: Am testat BETA atunci cand m-a chemat Edi...Eu zic ca e destul de OK. Ai rezolvat atunci pe moment unele buguri. In base poti juca cu 40-45 fps linistit acum ca nu mai sunt gates. Chestia cu /gtank mi se pare ok. Eu zic sa pui si o limita de gp pentru /gtank pentru ca unii Owneri poate nu vor sa dea acces...Eu as zice ca daca ai minim 300 gp sa ai acces automat la /gtank fara sa mai ceri aprobarea unui Owner din gang. In rest e ok. Apropo. Pick-up-urile de health si armour care sunt in baza respectiva sa le poata folosi DOAR MEMBRII din acel gang si la un anumit timp...2-3 minute daca vrei. Pentru ca asa o sa se gaseasca un but sa stea in armour pick-up si sa traga...Si o sa-l omori la Craciun.

 

mno, fiecare owner decide ce face cu gangul lui ... si da, s-ar putea sa fie accesul la tank la un anumit numar de gp / la permisiunea unui owner

 

/gtank [id] . nu va fii un numar de gp ... doar daca vor ownerii sa puna un numar de gp ca sa motiveze membri...


  • 2

#28
.XSS. b0y42O

.XSS. b0y42O

    XSS VIP

  • Posts
    1,214
  • Topics
    158
  • Reputation
    1057
  • Online
    11 days

 

 

 

Vei adaugă pickuri minigun rocket? Ca tot vb de arme

Probabil alea o sa fie mai scumpe.

 

ON: Am testat BETA atunci cand m-a chemat Edi...Eu zic ca e destul de OK. Ai rezolvat atunci pe moment unele buguri. In base poti juca cu 40-45 fps linistit acum ca nu mai sunt gates. Chestia cu /gtank mi se pare ok. Eu zic sa pui si o limita de gp pentru /gtank pentru ca unii Owneri poate nu vor sa dea acces...Eu as zice ca daca ai minim 300 gp sa ai acces automat la /gtank fara sa mai ceri aprobarea unui Owner din gang. In rest e ok. Apropo. Pick-up-urile de health si armour care sunt in baza respectiva sa le poata folosi DOAR MEMBRII din acel gang si la un anumit timp...2-3 minute daca vrei. Pentru ca asa o sa se gaseasca un but sa stea in armour pick-up si sa traga...Si o sa-l omori la Craciun.

 

mno, fiecare owner decide ce face cu gangul lui ... si da, s-ar putea sa fie accesul la tank la un anumit numar de gp / la permisiunea unui owner

 

/gtank [id] . nu va fii un numar de gp ... doar daca vor ownerii sa puna un numar de gp ca sa motiveze membri...

 

Asta e si ideea pustiulica :)))) -_- Eu am zis-o asa de forma dar nu s-o prins nimeni =))))


  • 0

#29
r a z o r

r a z o r

    And His Name is JOHN CENA

  • Posts
    1,775
  • Topics
    441
  • Reputation
    1162
  • Online
    133 days

din mom. ce teritoriul e mai mare ca baza sa vedeti cum va capturez =)) fug in juru la baza voastra si voi dupa mn =)) daia ar trb sa faca ca , capture-ul sa mearga din int. la baza -.- sa nu ziceti ca nu se poate ca se poate la fel cum e facut si /capture-ul de acum asa poate sa fie facut si asta din viitor doar ca mai mare


  • 0

#30
Legolas

Legolas

    .

  • Posts
    912
  • Topics
    193
  • Reputation
    1100
  • Online
    47 days

DE S-AR BAGA ODATA AR FII MINUNAT !


  • 0

#31
r a z o r

r a z o r

    And His Name is JOHN CENA

  • Posts
    1,775
  • Topics
    441
  • Reputation
    1162
  • Online
    133 days

DE S-AR BAGA ODATA AR FII MINUNAT !

da , am terminat si eu baza ca pe aia subterana am facut-o degeaba si nu am avut ce face decat sa o refac in alt loc

 

 

Ma da sper sa nu fi bagat garduri de 2-3 m -.- pt ca max a zis ca gardu sa fie cam cat skinu adik fara gate si fara acoperis


  • 0

#32
.IonuVRS.

.IonuVRS.

    Newbie

  • Posts
    15
  • Topics
    5
  • Reputation
    3
  • Online
    9 hours

Supi' Tari' , de cand asteptam :X


  • 0

#33
deleted_Axee

deleted_Axee

Ar fi minunat.



#34
Legolas

Legolas

    .

  • Posts
    912
  • Topics
    193
  • Reputation
    1100
  • Online
    47 days

Diseara il vom avea , cred.


  • 0

#35
MaxXx

MaxXx

    Project Manager & Developer

  • Posts
    3,261
  • Topics
    222
  • Reputation
    14268
  • Online
    214 days

Numai harti plagiate si pline de obiecte puse aiurea pe intreaga harta a jocului. Ajung la concluzia ca sunteti imbecili.

Nu va mai schimb nicio harta la gang. Nu stau pana dimineata sa va fac voua hartile ca nu sunteti in stare sa faceti macar atat.

Ramaneti cu hartile vechi dar fara garduri si acoperis.


  • 3

#36
r a z o r

r a z o r

    And His Name is JOHN CENA

  • Posts
    1,775
  • Topics
    441
  • Reputation
    1162
  • Online
    133 days

baza noastra nu e plagiata , spune-mi unde ai mai vazut o baza ca a noastra si apoi sunt de acord cu ce ai spus adik baza la mQ -.-


  • 0

#37
MaxXx

MaxXx

    Project Manager & Developer

  • Posts
    3,261
  • Topics
    222
  • Reputation
    14268
  • Online
    214 days

baza noastra nu e plagiata , spune-mi unde ai mai vazut o baza ca a noastra si apoi sunt de acord cu ce ai spus adik baza la mQ -.-

La baza voastra nici n-am ajuns, m-am enervat destul cu primele doua sau trei =).


  • 6

#38
r a z o r

r a z o r

    And His Name is JOHN CENA

  • Posts
    1,775
  • Topics
    441
  • Reputation
    1162
  • Online
    133 days

pai uita-te la a noastra ca eu nu am plagiat-o


  • 0

#39
NiSSHe

NiSSHe

    Jr. Member

  • Posts
    108
  • Topics
    6
  • Reputation
    84
  • Online
    6 days
Si la a mea te-ai uitat?
  • 0

#40
Cosmiin

Cosmiin

    RCON Administrator


  • Posts
    9,352
  • Topics
    482
  • Reputation
    8009
  • Online
    464 days

:likezv: Misto .


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users